Emekliler saat 9.00’da o bankanın önünde olun! Banka karşılıksız 11.500 lira veriyor! Sadece tek işlem yetiyor

Türkiye'deki bankalar emeklilere maaş promosyonu vermeye devam ediyor. Son dönemde promosyon ödemelerinde dikkat çeken Yapı Kredi, emeklilere ne kadar promosyon ödemesi yapıyor?

Emekliler saat 9.00’da o bankanın önünde olun! Banka karşılıksız 11.500 lira veriyor! Sadece tek işlem yetiyor

Maaş promosyonu kampanyaları emekliler için önemli bir finansal kaynak haline gelmiştir. Bu kampanyalar, zor zamanlarda en çok ihtiyaç duyulan nakit desteğini sunması nedeniyle emekliler tarafından büyük ilgi görüyor. Yapı Kredi de maaş promosyon kampanyası ile emeklilere yüklü ödemeler yapan bankalardan biri.

Yapı Kredi, geçtiğimiz günlerde emeklilere özel heyecan verici bir maaş promosyon kampanyası duyurdu. Bu kampanya, emeklilere geniş kapsamlı fırsatlar sunmayı amaçlıyor. Yapı Kredi, maaş promosyonu ödemelerinin yanı sıra emeklilere özel ek avantajlar da sunuyor. Peki Yapı Kredi 2023’ün Eylül ayında emeklilere nasıl fırsatlar sunuyor? İşte bankanın en güncel promosyon teklifinin detayları.

YAPI KREDİ’NİN SON KAMPANYASI

640xauto.webp

Yapı Kredi Bankası tarafından paylaşılan bilgilere göre, emekliler için aşağıdaki maaş promosyon ödemeleri mevcut:

- Maaşı 3.500 TL'ye kadar olan emekliler 4.500 TL'lik cömert bir promosyon ödemesine hak kazanacak.

- Emekli maaşı 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olanları ise 5.250 TL'lik etkileyici bir promosyon ödemesi bekliyor.

- Geliri 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olan emeklilere ise 6.750 TL gibi yüksek bir promosyon ödemesi yapılacaktır.

- Son olarak, aylık geliri 10.000 TL ve üzerinde olan emekliler ise 7.500 TL'lik dikkat çekici bir nakit emekli maaşı promosyonu ile ödüllendirilecek.

EK ÖDEMELERDE ÖNCÜ BANKA

Yapı Kredi, avantajlar programı kapsamında emeklilere ek promosyon ödemeleri sunuyor. İlk ödemeye hak kazanmak için, emeklilerin iki yeni otomatik fatura ödemesi oluşturması gerekiyor. Bu şart yerine getirildiğinde, emeklilere 500 TL'lik ekstra promosyon ödemesi yapılacak.

Kampanya kapsamında emekli müşteriler ayrıca kredi kartlarıyla 500 TL harcama yapmaları halinde 1.000 TL nakit promosyonu almaya hak kazanıyor. Ayrıca, emekliler üç ay boyunca sıfır faizle 2.000 TL çekebilecekler. Ayrıca emekliler Yapı Kredi Bankası'ndan 25.000 TL ve üzeri bireysel kredi çekmeleri halinde 500 TL ek promosyon alma imkânına sahipler.