Emeklilere faizsiz kredi! 6 banka peş peşe açıkladı

Tam 6 bankadan emeklilere faizsiz kredi müjdesi geldi. Peş peşe açıklama yapıldı 50.000 TL'ye kadar nakit destek verilecek.

Emeklilere faizsiz kredi! 6 banka peş peşe açıkladı

Milyonlarca emekliye bankalardan destek fırsatları gelmeye devam ediyor. Nakit sıkıntısı içinde olan ve bu nedenle faizsiz kredi desteği arayan emekliler için tam 6 Banka da kampanya başladı. Peş peşe açıklama yapan bankalar emekliye faizsiz kredi paketi hazırladı. Peki emekliye faizsiz kredi şartları neler? Kimler faizsiz kredi alabilir?

Emeklilere faizsiz kredi duyurusu tam 6 bankadan geldi. Akbank Yapı Kredi Bankası Finansbank Enpara İş Bankası ve Garanti BBVA emeklilere Müjdeli haberi duyurdu. Başvuru yapan ve nakite ihtiyacı olan emeklilere faizsiz kredi desteği verilecek. Emekliye faizsiz kredi kampanyasında üst limit 50.000 TL olarak belirlendi. Peki kimler başvuru yapabilir? Emekli faizsiz kredi şartları neler?

EMEKLİYE 10.000 TL İLE 50.000 TL ARASI FAİZSİZ KREDİ

Emeklilere özel kampanyalar bankalar tarafından sağlanmaya devam ediyor. Tam 6 bankadan emekli müşterilerine faizsiz kredi duyurusu geldi. Emekli maaşı alan ve bu bankalardan birine Taşıyan emekliler başvuru yapmaları durumunda 10.000 TL ile 50.000 TL arası ihtiyaçları için faizsiz kredi kullanma fırsatına sahip olacak. Emekliler için kolay kredi başvurusu imkanınıza tanıyan bankalar şubeye gitmeden mobil ve internet bankacılığı üzerinden başvuru yapılabileceğini duyurdu.

emekliye-faizsiz-kredi-2.jpg

EMEKLİYE FAİZSİZ KREDİ ŞARTLARI

Bankaların sunduğu faizsiz emekli kredisi kampanyalarına katılmak isteyen emeklilerin Öncelikle kredi kullanmak istedikleri bankalara maaşını taşımaları gerekiyor. Maaşını seçtikleri bankaya Taşıyan emekliler ardından cep telefonları üzerinden ya da internet bankacılığı aracılığı ile kredi başvurusu yapabiliyor.

Faizsiz kredi kampanyasına başvuru yapmak için öncelikle bankaların Kara listesinde olmamak kredi notu 1200 puan ve üstü olmak gerekiyor. Sadece emeklilere yönelik olarak düzenlenen bu kampanyada vade sayısı 36 ay olarak belirlendi.

Seçtikleri bankaya maaşını 3 yıllığına taşıyarak faizsiz kredi kullanan emekliler aynı zamanda bankaların belirlediği emekli promosyon kampanyasından da yararlanabiliyor.