Emeklilere gece yarısı müjde geldi! Yarın 08.30'dan itibaren IBAN'a 12.500 TL ödeme başlıyor

Emekliye gece yarısı müjdesi duyuruldu. SSK ve bağ-kur emeklisine yarın 08.30'dan itibaren IBAN numarası üzerinden 12.500 TL ödeme yapacak.

Emeklilere gece yarısı müjde geldi! Yarın 08.30'dan itibaren IBAN'a 12.500 TL ödeme başlıyor

SSK ve bağ-kur emeklisine gece yarısı müjdesi son dakika olarak duyuruldu. Milyonlarca emeklinin IBAN numarasına Yarın 08.30'dan itibaren 12.500 TL karşılıksız Ödeme yapacak. Tüm emeklileri ilgilendiren duyuruyu ING Türkiye yaptı. ING Bank'ın yeni kampanyası kapsamında 12.500 TL nakit promosyon ödülü emekliye aktarılıyor. Emekli maaşı alan milyonlarca vatandaş bu haberle sevinçten havalara uçacak. Peki ING Bank emekli promosyonu ne zaman yatacak? ING Bank Yeni emekli promosyon kampanyası şartları haberimizde…

Türkiye'de 15 milyon emekli vatandaş için yeni bir ek ödeme duyurusu son dakika olarak geldi. SSK bağ-kur, memur emeklisi fark etmeden tüm emeklilere Yarın 08.30'dan itibaren tam 12.500 TL emekli promosyonu IBAN numarası aracılığıyla yatacak. Milyonlarca emekliliği ilgilendiren yeni duyuruya ilişkin yeni detaylarda ortaya çıktı nokta emekliler başvuru yapmak koşulu ile ek ödeme almaya hak kazanacak. ING Bank Yeni emekli promosyon şartları da netleşti. İşte ING Türkiye’nin kasım ayı emekli promosyon kampanyası ve detaylar…

emekli-zam-2-001.jpg

ING BANK'TAN YENİ PROMOSYON DUYURUSU SON DAKİKA

ING Bank resmi internet sitesi üzerinden bir son dakika açıklaması yaparak yeni promosyon duyurusunu gerçekleştirdi. Emekli promosyonu almak isteyen vatandaşlar ING Türkiye ile en yüksek promosyon kampanyasına ulaşacak. Çünkü ING Bank yeni promosyon kampanyası kapsamında 3 yıllığına maaşını kendisinden Taşıyan emeklilere nakit 8500 TL promosyon desteği sağlıyor. Emekliye ek promosyon sürprizi de hazırlayan ING Bank'ta, Otomatik ödeme talimatı başına 1000 TL promosyon ödemesi yapılıyor. Toplam 4 adet otomatik ödeme talimatı için promosyon veren ING Bank'ın ek promosyonu 4000 TL'ye kadar yükseliyor. ING Bank'tan emekliye toplam promosyon miktarı 12.500 TL'ye kadar çıktı.

emekli-maas-zammi-1-002.jpg

3 YIL MAAŞ TAAHHÜDÜ VEREN ALIYOR

Bankaların 15 milyon emekli vatandaşa yönelik promosyon kampanyaları Kasım ayında da devam ediyor. Emekli promosyonu bankalar arasında büyük bir rekabete sahne olurken Özellikle bazı özel bankalarda rakamlar arşa çıkmış durumda. Emekli promosyonu almak isteyenlerin 3 yıllık maaş taahhütü vermesi gerekiyor.

En yüksek emekli promosyonu veren bankalar arasında bulunan ING Türkiye, yeni promosyon kampanyasını Kasım ayının sonuna kadar sürdürme kararı aldı. Yani kasım ayı sonuna kadar ING Bank'ın şubelerinden ya da dijital bankacılık kanalları üzerinden promosyon başvurusu yapan emekliler 12.500 TL nakit destek ödemesini cebine koyacak.

emekli-maas-zammi-2-002.jpg

EMEKLİYE ING'DEN BÜYÜK TEKLİF

ING Türkiye aynı zamanda emekli müşterileri için turuncu ekstra avantajları da sağlıyor. 3 yıllığına emekli maaşını ING Banka taşıyarak promosyon alan emekliler ek olarak turuncu ekstralı olmaları durumunda düşük faizli emekli kredisi başta olmak üzere birçok farklı avantajı da elde ediyor.