Emeklilere Müjde! Bayram Sonrası Cömert EK Ödemeler Başlıyor

Milyonlarca emekliye Kurban Bayramı sonrası ek ödemeler başlıyor. Bankaların yeni teklifleri çok cömert.

Emeklilere Müjde! Bayram Sonrası Cömert EK Ödemeler Başlıyor

Kurban Bayramı sonrasında emeklilere yapılacak 21 bin TL'ye varan promosyon ödemeleri, bankalar arası rekabeti de alevlendirdi. Temmuz zamlarının da yaklaşmasıyla beraber artık emekliler bankalardan çok cazip ve yüksek promosyon almaya hak kazanacak. Özel bankalarda da kamu bankalarında da yeni teklifler belli oldu. İşte bayramın hemen sonrasında emeklilere yapılacak ek ödemeler ve şartlar…

Bayrama sayılı günler kala, emekliler için promosyon ödemeleri sevindirici haberlerle dolu. Çeşitli bankalar, emekli maaşını bankalarına taşıyan veya mevcut müşterilerini tutmayı hedefleyen kampanyalarla, 21 bin TL'ye varan cömert promosyonlar sunuyor. Bu promosyonlar, emekliler için bayram öncesi ekonomik rahatlama sağlıyor.

EMEKLİ PROMOSYONLARI NASIL ŞEKİLLENİYOR?

Emekli promosyonları, bankaların sunduğu çeşitli kampanyalarla emeklilerin dikkatini çekiyor. İşte bankaların emeklilere sunduğu bazı promosyon detayları:

Garanti BBVA: 10.000 TL ve altı maaşlara 6.250 TL, 20.000 TL üzeri maaşlara ise 15.000 TL'ye kadar promosyon sunuyor.

Ziraat Bankası ve Halkbank: Her iki banka da 12.000 TL'ye kadar promosyon öneriyor.

ING Bank: Emekli maaşını ING'ye taşıyan müşterilere 18.000 TL'ye kadar nakit promosyon vaadi ile dikkat çekiyor.

Denizbank, Fibabanka, İş Bankası ve Vakıfbank: Bu bankalar 12.000 TL'ye kadar promosyon teklif ediyorlar.

QNB Finansbank ve Akbank: Bu bankalar sırasıyla 15.000 TL ve 17.500 TL'ye kadar nakit promosyon ve ek avantajlar sunuyorlar.

Türkiye Finans: Emekli maaşını Türkiye Finans'tan alanlara 14.500 TL'ye kadar nakit promosyon ve ek ödüller sağlıyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Emekli promosyon kampanyaları kolay ve pratik başvuru imkanları ile de dikkat çekiyor. Tek yapmanız gereken bu bankaların mobil bankacılık ya da internet bankacılığı uygulamasından müşteri olmak ve promosyon anlaşmasını sağlamak. Sadece dakikalar içinde tamamlanan süreç sonunda ek ödeme alabilirsiniz.