Emeklilere Salı ve Çarşamba IBAN’dan 4000 TL fatura desteği verilecek!

Son dakika haberi emekliye geldi. Tüm emeklilere IBAN numarası üzerinden 4000 TL’lik fatura desteği verilecek. İşte detaylar…

Emeklilere Salı ve Çarşamba IBAN’dan 4000 TL fatura desteği verilecek!

Milyonlarca emekliyi sevindirecek yeni bir ek ödeme müjdesi geldi. SSK, BAĞ-KUR, 4C ve EYT’li emekliye Salı ve Çarşamba günü IBAN numarası üzerinden tek şartla ek ödeme verilecek. Fatura yardımı olarak da geçen ek ödeme miktarı ise tam 4000 TL oldu. ING Bank, emeklinin yüzünü güldürecek o adımı attı. 16 milyon emekli için son dakika çağrısı yapıldı. Hemen başvurun, ek ödeme alma fırsatını sakın kaçırmayın.

ING Bank’tan emeklinin nakit sıkıntısına yeni çözüm geldi. Kış aylarının gelmesiyle beraber fatura derdi de artan emeklilere emekli promosyonuna ek fatura desteği verilecek. Tek şartla emekliye 4000 TL ek ödeme yapmaya hazır olan ING Bank, resmi internet sitesi üzerinden tüm detayları açıkladı. SSK, BAĞ-KUR, 4C ve EYT’li olmak fark etmez. Emekli maaşı alan herkes ING Bank’tan 4000 TL fatura desteği alabilir. İşte ING Bank’ın yeni emekli kampanyasında şartlar ve detaylar…

emekliye-odeme-1.jpg

ING BANK EMEKLİYE BÜYÜK FIRSAT SUNUYOR!

ING Bank’ın yeni emekli promosyonu kampanyasında tüm detaylar netleşti. Geçtiğimiz aylarda SGK ile masaya oturan bankalardan biri olan ING Bank, emekli maaş promosyonu kampanyasında rakamlarını güncelledi. ING Bank yeni emekli promosyonu 8.5000 TL’ye kadar yükseldi. Emekliler, aldıkları emekli maaşlarını 3 yıllığına ING Bank’tan almaları halinde bu rakamı hemen cebine koyacak. ING Bank’ın emekliye sağladığı nakit promosyon desteğine ek kampanyası da var. Tüm emekliler tek bir şartla 4000 TL’y kadar ek ödeme almaya da hak kazanabilir.

erken-emeklilik-1-001.jpg

EMEKLİYE 4.000 TL FATURA ÖDEME TALİMATI DESTEĞİ

En yüksek promosyon veren banka olan ING Türkiye aynı zamanda ek kampanyaları ile de emekliye ödeme yapıyor. ING Bank’ın yeni kampanyası kapsamında emekli maaşını taşıyan ve buna ek olarak 4 adet otomatik ödeme talimatını da bankadan yapmayı tercih eden emeklilere 4000 TL ek promosyon ödemesi yapılacak. Yani ING Bank aslında emeklinin fatura yükünü de bir miktar azaltmış olacak.

ING Bank’ın emekli promosyonu ve fatura ödeme talimatı kampanyası kapsamında emeklinin cebine girecek toplam karşılıksız ve ek ödeme miktarı ise 12.500 TL’ye kadar yükselmiş olacak. Bu kampanya bugün itibariyle başladı. Emekliler kampanyaya katılarak hem 8500 TL promosyon hem de 4000 TL ek ödeme almak için en geç 30 Kasım’a kadar başvuru yapabilir.

ING Bank tarafından emeklilere sağlanan promosyon ve hediye nakit para desteğinden yararlanmak için başvuru işlemleri kolayca yapılıyor. Dijital bankacılık kanalları üzerinden başvuru yaparak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda ING’nin emekliye sunduğu düşük faizli kredi fırsatları da milyonlarca emekliyi bekliyor.