Emekliye hafta sonu sürprizi! Cumartesi Pazar 09.00’da IBAN'dan 14.000 TL ödeme yatacak

Emeklilere hafta sonu müjdesi az önce geldi. Başvuru yapan emekliye cumartesi pazar saat 09.00'da 14.000 TL ödeme IBAN’dan yatırılacak.

Emekliye hafta sonu sürprizi! Cumartesi Pazar 09.00’da IBAN'dan 14.000 TL ödeme yatacak

Emekliye yönelik hafta sonu kampanyaları gelmeye devam ediyor. SSK ve bağ-kur emeklisi için yeni duyuru yapıldı. Cumartesi Pazar günlerinin özel olarak yapılan duyguya göre emeklinin IBAN numarasına 14.000 TL'lik rakip destek ödeme fiyatı yatacak. Karşılıksız ve geri ödemesi emekli promosyonu için başvurular sürüyor. Bugün Mesai bitimine kadar başvuru yapan emekliler ödemeleri cumartesi pazar günü alabilecek. Peki Emekli promosyonu kaç TL? Emekli promosyonun şartları neler?

Emekli maaşları için beklenen zamlar hala yapılmadı. Özellikle 7.500 TL Yani en düşük emekli maaşı alan vatandaşlar büyük bir geçim sıkıntısı içinde. Bu durumda da Bankaların emekliye yönelik oluşturduğu emekli promosyonu kampanyaları yoğun bir şekilde Takip ediliyor. Bankalardan emekli için yapılan birçok kampanya var. Ancak en çok ilgi gören karşılıksız ve geri ödemesiz olarak sağlanan promosyon desteği. Emekliye yönelik iyi kampanya ile ilgili Türkiye İş Bankası'ndan açıklama geldi. İş Bankası başvuru yapan emeklilere Cumartesi ve Pazar günü tam 14.000 TL'ye Varan promosyon desteği sunacak. Ayrıca İş Bankası'ndan emekli kredisi kampanyası da var.

emekliye-hafta-sonu-surprizi-1.jpg

İŞ BANKASI'NDAN EMEKLİYE HAFTA SONU JESTİ

İş Bankası emekli kasım ayı promosyon ücretleri güncellendi. Her zaman emekliye kapılarını açan ve yüksek promosyon desteği sunan İş Bankası tarafından Kasım ayında verilecek olan promosyon 14.000 TL'ye çıktı. 7500 TL ve üstü maaş alan tüm emekliler İş Bankası'nın bu kampanyasına başvuru yaparak promosyon desteğinden yararlanabilecek.

3 yıllık taahhüt karşılığında Emekliye promosyon fırsatı sunan İş Bankası, ek koşul aramıyor. SSK bağ-kur 4C emeklisi ve EYT emeklisi olmak da fark etmiyor. Sadece İş Bankası müşterisi olmak istemeniz yeterli. Bu şartı yerine getirenler İş Bankası şubelerinden mobil bankacılıktan ve internet bankacılığı aracılığı ile promosyon başvurusu işlemlerini tamamlayabiliyor.

İŞ BANKASI'NDAN EMEKLİYE KREDİ DESTEĞİ

Türkiye İş Bankası'nın emekliye sürprizleri bununla da sınırlı değil. Aynı zamanda emekli vatandaşlara İş Bankası tarafından düşük faizli ve uzun vadeli emekli kredisi desteği ile veriliyor. 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli 100.000 TL'ye kadar 24 ay vadeli emekli kredisini İş Bankası'ndan hemen almak mümkün. Emekli maaşını taşıyarak İş Bankası müşterisi olanlar aynı zamanda düşük faizli örnekli Kredisi almaya da hak kazanacak.

emekliye-hafta-sonu-surprizi-2.jpg

KAMPANYA 30 KASIM'A KADAR GEÇERLİ

Türkiye İş Bankası'nın yeni emekli kredisi kampanyası 30 Kasım'a kadar geçerli olacak. Son başvuru tarihini kaçırmadan başvuru işlemlerini yapan emekliler kampanyaya hemen katılım sağlama hakkını yakalayacak. Ayrıca 7/24 ödeme yapan Türkiye İş Bankası için Hafta sonu olması da fark etmiyor. Bugün başvuru yapan emeklilere Cumartesi Pazar günü de ödeme yapılacak.