Faizsiz 25.000 TL Nakit Destek! DenizBank 09.45'te Duyurdu

Denizbank'tan faizsiz kredi müjdesi geldi. 09.45'te tüm müşterileri için açıklama yapan Denizbank, %0 faizli 25.000 TL nakit destek ödemesi verecek.

Faizsiz 25.000 TL Nakit Destek! DenizBank 09.45'te Duyurdu

Denizbank, müşterilerinin nakit ihtiyacını karşılamak amacıyla devreye girdi. Kurban Bayramı sonrasındaki ihtiyacı artan Denizbank müşterileri başvuru yapmaları durumunda 25.000 TL'ye kadar faizsiz kredi alabilecek. Denizbank’ın resmi web sitesinden bu sabah saatlerinde yapılan açıklamaya göre, 15.000 TL taksitli faizsiz nakit avans, 10 bin TL faizsiz kredi fırsatı sunulacak nokta Denizbank faizsiz kredi kampanyasına ilişkin başvuru şartları da açıklandı. İşte beklenen yeni ihtiyaç kredisi kampanyası…

DENİZBANK'TAN FAİZSİZ KREDİ SÜRPRİZİ

Kurban Bayramı tatilini memleketinde ya da sahil bölgelerinde geçiren vatandaşlar Bayram dönüşüne geçti. Ancak bayramda harcamalar yüksek olunca dönüşte de nakit ihtiyacı arttı. Nakit ihtiyacı olanlar için sürpriz açıklama Denizbank’tan geldi. Denizbank, müşterilerine faizsiz kredi ve faizsiz taksitli nakit avans fırsatı sunuyor. Bankanın Sabah saatlerinde yaptığı açıklamaya göre 24 Haziran tarihine kadar başvurusunu yapanlara 0 faizli 10.000 TL kredi ve faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans sağlanacak.

FAİZSİZ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Denizbank'ın faizsiz kredi kampanyasından yararlanmak isteyenler için başvuru detayları da belli oldu. Faizsiz kredi işlemleri mobildeniz uygulaması üzerinden yapılabiliyor. Hem taksitli nakit avans hem de faizsiz kredi kampanyasına mobildeniz uygulamasına Giriş yaparak katılabilirsiniz.

BAŞVURU TARİHLERİ DEĞİŞİYOR

Denizbank 09.45'de duyurdu müjdeli haberle birlikte başvuru tarihleri ile ilgili de detayları aktardı. Faizsiz taksitli nakit avans kampanyasına başvurular 30 Haziran'a kadar devam edecek. Ancak faizsiz kredi kampanyasına son başvuru tarihi 24 Haziran olarak açıklandı. Yani başvuru yapmak isteyenlerin 4 gün süresi var. Denizbank'ın aradığı Şartları yerine getiren ve belirlenen süre içinde başvuru işlemlerini tamamlayan herkes kampanyadan yararlanabilecek.

DENİZBANK FAİZSİZ KREDİ ŞARTLARI

Denizbank'tan faizsiz kredi alabilmek için aranan başvuru şartları da netleşti. Sadece Denizbank müşterileri bu kampanyadan yararlanabiliyor. 18 yaş üstü olmak, kredi notu 1200 puan ve üstü olmak ve aynı zamanda Denizbank kredi kartı ürünlerini kullanıyor olmak başvuru şartları arasında yer alıyor. Bu şartları taşıyorsanız mobildeniz uygulamasından belirlenen süre içinde başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.