Garanti BBVA’dan 0,99’luk faizle 25 bin TL hamlesi: Başvuran herkese faizli 10 bin TL, faizsiz 15 bin TL ödeme yapılıyor!

Garanti BBVA Mobil uygulama üzerinden başvuruda bulunacak her vatandaş kefilsiz masrafsız 10.000 TL'ye kadar düşük faizli kredi fırsatını değerlendirebilecek. Acil nakit ihtiyacına en hızlı çözüm önerilerini sunan bankanın işte o teklifi…

Garanti BBVA’dan 0,99’luk faizle 25 bin TL hamlesi: Başvuran herkese faizli 10 bin TL, faizsiz 15 bin TL ödeme yapılıyor!

Bankalar yıl içinde müşterilerine sunduğu avantajlı teklifler ile bütçeyi desteklemeyi sürdürüyor. İndirimli alışveriş fırsatı sunan bankaların kampanya dönemleri belirli nakit harcamasına kupon indirimleri ile de destekleniyor. Asgari ücretli, emekli ve özel sektör çalışanı fark etmeksizin Garanti BBVA şubelerine gitmeye gerek kalmadan mobil uygulama üzerinden müşteri hesabı oluşturduğu anda düşük faizli kredi teklifinde anında faydalanıyor.

GARANTİ BBVA 25 BİN TL FİNANSMAN DESTEĞİ NEDİR?

garanti-10-bin.jpg

Sağlık, gıda, giyim harcamasına özel sunulan harcadıkça kazandıran teklifler Garanti BBVA Mobil müşterisine özel olarak duyuruldu. 10.000 TL'ye varan kredi başvurusu %0,99 faizle değerlendirilebilecek. Üstelik tüm banka müşterileri 15.000 TL'ye kadar faizsiz ve taksitli nakit avans başvurusunda bulunabilecek.

GARANTİ BBVA 10 BİN TL DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Garanti BBVA'nın çifte kazanç teklifi ile sunmuş olduğu bu finansman toplamda 25.000 TL'ye kadar destek olarak hesaplara yatmış olacak. 17 Ekim tarihine kadar %0,99 faizli kredi kampanyasından faydalanmak isteyenlerin Garanti BBVA Mobil uygulamayı cep telefonuna indirdikten sonra “müşteri olmak istiyorum” adımlarını takip etmesi yeterli oluyor.

GARANTİ BBVA 25 BİN TL FİNANSMAN BAŞVURUSU ŞARTLARI NELERDİR?

Garanti BBVA Mobil uygulama üzerinden müşteri hesabı onayı alanlar kredi kartı başvurusunda bulunmalıdır. Kredi kartı başvurusu kabul edilen tüm banka müşterileri kredi başvurusunu yine online uygulama üzerinden gerçekleştirebiliyor. İhtiyaç kredisinde 10.000 TL'ye kadar olan başvurularda 12 ay vade uygulanıyor. Garanti BBVA'nın ilk kez banka müşterisi olacaklara özel sunmuş olduğu bu teklif 15.000 TL nakit avansla beraber değerlendirilmek istendiğinde avantajlı hale geliyor. Garanti BBVA 15.000 TL faizsiz ve masrafsız taksitli nakit avans ödemesi 6 aylık taksitlerle geri ödenebiliyor.