Gram altında cenaze kalktı, son tren kaçtı! Kıyıda köşede altın biriktirenler dikkat

Kıyıda köşede gram altın biriktirenler dikkat. Gram altında son tren kaçta, her şey ters yüz oldu. Peki gram altın düşecek mi yoksa çıkacak mı?

Gram altında cenaze kalktı, son tren kaçtı! Kıyıda köşede altın biriktirenler dikkat

Altın fiyatları son dakika gelişmeleri yatırımcı ve vatandaşın gündeminden düşüyor. Geçtiğimiz günlerde ons Altın fiyatlarında yaşanan düşüşün etkisiyle gram altın fiyatları gerilemişti. İsrail Filistin savaşı öncesi 1800 dolar seviyelerine kadar gerileyen ons altın şu anda 2000 doların üstüne çıktı. Gram altın fiyatlarında da Yükseliş devam ediyor. Gram ve çeyrek altın rekora koşarken elinde altın biriktirenler için uzmanlardan önemli açıklama geldi. Yıl sonu altın tahminleri güncellendi. Kıyıda köşede gram altına olanlar dikkat! Bu haber sizi yakından ilgilendiriyor….

Altın piyasaları İsrail Filistin savaşı ile birlikte hareketlendi. Geçtiğimiz günlerde ABD’den açıklanan enflasyon verileri sonrasında ons altın fiyatı bir kez daha 2.000 doların üstüne çıktı. Ons Altın fiyatlarında Yaşanan bu Yükseliş gram altın fiyatlarını da tetiklemeye devam ediyor. Gram altın fiyatları her geçen dakika yükselirken vatandaşlar Bundan sonra ne olacağını merakla takip ediyor. Elinde altını olanlar için uzmanlardan önemli açıklamalar geldi. Peki altın fiyatları yıl sonu tahminleri değişti mi? Gram altın düşecek mi yoksa çıkacak mı?

altin-fiyatlari-1.jpg

ALTIN FİYATLARINDA DEPREM OLACAK

Altın fiyatları yükseliyor. Gram altın fiyatlarındaki artış vatandaşa altın yatırımı yapmaya itiyor. Uzmanlar ise elinde altına olan ve altın borcu olanlar için önemli açıklamalarda bulundu. Bu haberi okuyan kuyumcuya koşacak.

Altın ve para piyasaları uzmanları şu anda 2000 doları gören ons Altın fiyatlarının yeniden 1900 dolar Altına inmesini çok zayıf bir ihtimal olduğunu söylüyor. Altına yatırım yapanların uzun vadede güzel kazanç elde edeceğini belirten Uzmanlar, ons Altın fiyatlarının yılı 2000 dolar seviyelerinde kapatacağını belirtiyor. Yani altın yatırımı yapmak için şu anda hala fırsat var. Ancak altın borcu olanların kapatması için son Çağrı yapıldı.

GRAM ALTIN 2024'ÜN İLK YARISINDA 2500 TL'Yİ GÖRECEK

2024 altın tahminleri ise uçtukça uçuyor. Ons altının yükselmesi sonucunda 1800 TL'nin üstüne çıkan gram altın fiyatları 2023 yılını 1900-2.000 seviyelerinde tamamlayabilir. Gram altın fiyatları 2024'ün ilk yarısında ise 2500 TL seviyelerine kadar yükselecek. Uzmanlar ise daha da büyük yükselişler beklediğini belirtti. Altın ve para piyasaları uzmanlarına göre gram altın 2024'ün 6 ayından itibaren 3.000 TL seviyelerini de görebilir.

19 KASIM 2023 GÜNCEL ALTIN FİYATLARI

Peki 19 Kasım 2023 güncel altın fiyatları ne kadar? Bugün altının gram fiyatı 1.823 liradan alınırken 1824 liradan satılıyor. Bugün çeyrek altın fiyatları ise 3025 lira alış 3.072 lira satış üzerinden işlem görüyor.