Heyecan verici haber geldi: Vakıfbank'tan ev sahibi olmak isteyenlere benzersiz kampanya! Ertelemeli kredi fırsatını kaçırmayın

Vakıfbank en yeni kampanyalarıyla öne çıkıyor! Altı farklı konut kredisi paketi sunan Vakıfbank, her kesimden kiracı için ev sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürüyor. İşte detaylar.

Heyecan verici haber geldi: Vakıfbank'tan ev sahibi olmak isteyenlere benzersiz kampanya! Ertelemeli kredi fırsatını kaçırmayın

Vakıfbank'ın rakipsiz altı ay ertelemeli düşük faizli konut kredisi son dönemde çok popüler oldu. Bu ayrıcalıklı teklif, ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini süsleyen eve çok büyük yük altına girmeden ulaşmalarını sağlıyor. Vakıfbank, müşterilerine en düşük faiz oranlarını ve vadeli ödeme seçeneklerini sunarak ev sahibi olmayı her zamankinden daha erişilebilir hale getirmeye kararlı.

Ama hepsi bu kadar değil! Vakıfbank, konut kredileri söz konusu olduğunda esneklik ve kolaylığın önemini biliyor. Bu nedenle ilk taksit ödemesini altı aya kadar ertelemek için benzersiz bir fırsat sunuyor. Bu özel kampanyalar sayesinde müşteriler ertelemeli konut kredisinden yararlanabiliyor ve ev sahibi olmanın ilk aşamalarında finansal yüklerini hafifletebiliyor. İşte tüm ayrıntılar.

6 AY ERTELEMELİ KREDİYİ KİMLER ALABİLİR?

faizsiz-konut-kredisi-nedir-kimlere-verilir-49212.jpg

Vakıfbank kısa bir süre önce müşterileri için yeni bir fırsat duyurarak kredi taksitlerini 6 aya kadar erteleme seçeneği sundu. Ayrıca, 120 aya kadar geri ödeme süresi sağlıyor. Bu özel ertelemeli konut kredisi paketi özellikle Oyak ve TSK üyeleri için tasarlanmıştır. Bu paketi tercih edenler, ilk taksit ödemelerini Mart 2024'e kadar erteleme seçeneğine sahip olacaklar.

Ayrıca Vakıfbank'ın sarı panjurlu konut kredisi paketi yüzde 3,19 gibi rekabetçi bir faiz oranı sunuyor. 500 bin TL'ye kadar olan konut kredilerinde aylık faiz oranı yüzde 3,19'da kalıyor. Ancak 2 milyon TL'yi aşan kredilerde faiz oranı yüzde 3,39 ile biraz daha yüksek olacak. Vakıfbank'ın bu yeni teklifi, müşterilere kredi geri ödemelerini yönetme konusunda daha fazla esneklik ve kolaylık sağlıyor.

BAŞVURUSU NEREDEN YAPILIR?

Bahsi geçen konut kredisi başvurusu herhangi bir Vakıfbank şubesinden yapılabileceği gibi, Vakıfbank'ın internet sitesi ve mobil şube uygulaması üzerinden de gerçekleştirilebiliyor. Kredi için ön onay alındıktan sonra, borçlular gerekli belgeleri en yakın şubeye teslim ederek fonlarına kolayca erişebilirler.