O banka işsize bile kredi veriyor! İlk başvuruya özel faizsiz 20 bin TL finansman başvurusu kabul edilecek!

Bankaların acil nakit ihtiyacına özel sunduğu cazip teklifler Eylül ayında da büyük ilgi görüyor. Eğitim, sağlık, gıda, giyim harcamasına faizsiz nakit teklifi ile Eylül ayına damga vuran işte o banka…

O banka işsize bile kredi veriyor! İlk başvuruya özel faizsiz 20 bin TL finansman başvurusu kabul edilecek!

Kredi kartı borcu dağ gibi birikenler, ödemeleri olduğu halde ay ortasında maaşı tükenenler için Yapı Kredi benzersiz teklifini başvuruya açık hale getirdi. Yapı Kredi banka müşterileri ilk başvuruya özel 20.000 TL'ye kadar faizsiz ve taksitli nakit avans teklifinden faydalanabilecek. Esnek ödeme limiti ile sunulan bütçeye dost bu teklif Yapı Kredi mobil uygulama üzerinden başvuruda bulunan tüm vatandaşlar için geçerli olacak.

YAPI KREDİ FAİZSİZ 20 BİN TL NAKİT AVANS KAMPANYASI SON BAŞVURU TARİHİ!

o-bankaya-basvuranlar-20-bin-tl-alacak-basvuru-sartlarina-bakin-g3z2.webp

Yapı Kredi'nin tüm banka müşterilerine özel sunduğu bu teklif 30 Eylül tarihinde sona erecek. Yapı Kredi müşteri hesabı oluşturanlar mobil uygulama üzerinden ilk kez Chippin başvurusunda bulunduğu anda üyeliğe özel 20.000 TL'ye kadar finansman teklifinden dakikalar içinde faydalanacak. Yapı Kredi'nin faizsiz taksitli nakit avans fırsatından yararlanmak isteyenler bireysel kredi kartı başvurusunda bulunduktan sonra onay almalıdır.

YAPI KREDİ FAİZSİZ 20 BİN TL NAKİT AVANS KAMPANYA BAŞVURU ŞARTLARI!

Yapı Kredi müşteri hesabı onayı alıp kredi kartı başvurusunu gerçekleştirenler 7 gün içinde 15.000 TL'ye kadar faizsiz taksitli nakit avans kullanabilecek. Yapı Kredi mobil uygulaması içerisinde yer alan Chippin sistemine üyeliğini başlatan her banka müşterisi toplamda 20.000 TL'ye kadar faizsiz ve taksitli nakit avans kullanabilecek.

30 Eylül tarihine kadar kredi kartı açılışı gerçekleşen Yapı Kredi ile 15 Ekim 2023 tarihine kadar taksitli nakit avans fırsatını faizsiz olarak değerlendirebilecek. Bu süre sona erdikten sonra bankanın benimsemiş olduğu faiz oranı üzerinden nakit avans talebi yenilenebilecek.

YAPI KREDİ FAİZSİZ 20 BİN TL NAKİT AVANS KAMPANYA BAŞVURUSU!

Yapı Kredi'nin kampanya dönemi boyunca sunduğu 20.000 TL nakit avans teklifi 6 aylık vadelerle geri ödenebilir. Yapı Kredi Mobil uygulama, müşteri iletişim hattı ya da bireysel internet şubesi üzerinden konuyla ilgili detaylı bilgi alınabilir. Yapı Kredi banka müşterisine özel sunmuş olduğu bu teklif üzerinde kampanya dönemi bitene kadar değişiklik yapabilir.