SSK ve Bağ-Kur emeklisine müjde! Maaşı 10.000 TL altı olana hafta sonu 09'da IBAN'dan 8.500 TL ek ödeme

SSK ve bağ-kur emeklisine hafta sonu müjdesi geldi. 10.000 TL altı maaş alan emekliye cumartesi pazar 09.00'da IBAN’dan 8.500 TL Ek ödeme yapılacak.

SSK ve Bağ-Kur emeklisine müjde! Maaşı 10.000 TL altı olana hafta sonu 09'da IBAN'dan 8.500 TL ek ödeme

Emekliye hafta sonu müjdesi geldi. 10.000 TL altı maaş alan SSK ve bağ-kur emeklisi için duyuru yapıldı. Akşam saatlerinde gelen açıklamaya göre Cumartesi ve Pazar günleri emeklinin IBAN numarası üzerinden 8.500 TL tutarında Ek ödeme yapılacak. Emekli maaşına ek verilecek ödemeler için Detaylar ve başvuru şartları da netleşti. Bankaların online bankacılık hizmetleri üzerinden 7/24 başvuru yaparak hafta sonu ek ödeme alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Emekliye ek ödeme kampanyasının detayları haberimizde…

Türkiye'de emekliler için Bankaların emekli promosyonu kampanyaları 7/24 devam ediyor. SSK ve bağ-kur'lu emeklilere özel yeni bir fırsat daha bu hafta sonu geliyor. 10.000 TL altı maaş alan emeklilere hafta sonu maaşa ek 8500 TL'lik nakit ödeme desteği verilecek. Emekliye ek gelir imkanı sağlayacak olan banka ING Türkiye oldu. ING Bank'ın Yeni emekli promosyon kampanyası kapsamında 3 yıllık maaş sözleşmesi yapan emekliler aynı gün içinde ödeme alabilecek. Üstelik ING Türkiye'den emekliye fatura ödeme talimatına ek promosyon fırsatı sunuluyor.

borc-kapatma-kredisi-2-001.jpg

EMEKLİYE HAFTA SONU EK ÖDEME FIRSATI

15.5 milyon emekli için ING Türkiye sevindirici bir açıklama yaptı. Hafta sonuna özel olarak emekli vatandaşlara 7/24 promosyon desteği sağlanacağı bildirildi. SSK bağ-kur memur emeklisi EYT emeklisi Dul ve yetim aylığı alanlar kasım ayı ile ING Türkiye Emekli promosyon kampanyası için başvuru yapabilecek. ING Bank'tan emekliye şu anda 8.500 TL'ye Varan promosyon fırsatı sunuluyor. 10.000 TL ve altı maaş alan emekliler ING Banka başvuru yaparak 3 yıllık maaş taahhüdü sözleşmesini imzalamaları durumunda promosyon fırsatını yakalayabiliyor.

Sosyal Güvenlik Kurumu ile bankalar arasında yapılan anlaşma doğrultusunda bankalar için bir alt ve üst taban belirlenmişti. ING Bank bu tabanın sınırlarını sonuna kadar zorlayarak 8.500 TL'ye Varan promosyon desteğini emeklilere sağlamaya başladı. Ama sadece bu kadar değil. Çünkü ING Bank'ın emekliye başka bir sürprizi daha var.

emekli-kok-maas-zammi-1-001.jpg

4000 TL EK PROMOSYON İMKANI

Emeklilere yönelik açıklama yapan ING Türkiye aynı zamanda otomatik fatura ödemeli talimatı veren emekliler için ek promosyon fırsatı sunacağını duyurdu. ING Bank'ın ek promosyon kampanyasına katılmak isteyen emekliler otomatik ödeme talimatı vererek fatura başına 1000 TL ve toplamda 4.000 TL olmak üzere ek promosyon elde edebilir. ING Bank'ın ek ödemesi ile birlikte toplam promosyon miktarı 12.500 TL'ye kadar yükseliyor.

emekli-promosyonu-2-001.jpg

BAŞVURULAR 7/24 DEVAM EDİYOR

ING Bank emekli promosyonu kampanyası kapsamında başvuru işlemleri son derece kolay ve hızlı yapılabiliyor. Hafta sonu olması da fark etmiyor başvuru yapmak isteyenler ING Bank şubelerine gitmeye gerek olmadan mobil bankacılık ve internet bankacılığı hizmetleri aracılığı ile 7/24 online başvuru yapabiliyor. ING Bank'ın kasım ayı emekli promosyonu kampanyasına son başvuru tarihi 30 Kasım 2023. Bu tarihe kadar başvuru işlemleri tamamlanabilir. SSK Bağ Kurumu memur emeklisi olmak hiç fark etmez. ING Bank'ın Emekli promosyonu tüm emekliler için geçerli ve aynı zamanda dul ve yetim aylığı alanlarda başvuru yapabiliyor. Başvurusu tamamlanan emekliler ödemelerini aynı gün içinde alıyor. Büyük promosyon fırsatını kaçırmak istemeyenler 30 Kasım 2023 tarihine kadar ING Banka başvuru yapmayı İhmal etmesin.