TC kimlik numarası üzerinden kredi onayı dönemi başladı! Bankaya gitmeden 3 dakikada kredi onayı veren bankalar belli oldu!

Banka önlerinde uzun kuyruklar bekleme dönemine son. Online kredi başvurusu ile talep edilen tutar dakikalar içerisinde hesaba otomatik olarak aktarılıyor. Mobil başvuruya özel kredi veren bankaların listesi detayları ile haberimizde…

TC kimlik numarası üzerinden kredi onayı dönemi başladı! Bankaya gitmeden 3 dakikada kredi onayı veren bankalar belli oldu!

Acil nakit ihtiyacına hızlı çözüm önerileri sunan o bankalar Eylül ayı sonuna özel kredi başvurularını ön kabule açtı. TC kimlik numarası ile başvuruda bulunan milyonlarca asgari ücretli, emekli ve özel sektör çalışanı finansman ihtiyacına yönelik en doğru çözüm yolunu buluyor.

İhtiyaç, taşıt, sağlık, eğitim, konut kredisi başvurusunda bulunmak isteyenler rekabet ortamında günden güne sistemlerini daha işlevsel hale getiren o bankaları tercih ediyor. Dijital'e özel online kredi başvurusunda bulunmak isteyenlerin banka şubesine gitmesine gerek kalmıyor. Görüntülü görüşme yolu ile işlemler dakikalar içerisinde halloluyor.

KREDİ ÇIKMA İHTİMALİNİ ARTIRAN DURUMLAR!

hesap-y4kw.jpg

Online ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyenlerin belirli kriterleri karşılaması gerekiyor. Başvuruda bulunacak kişinin bankada onaylı ve açıkta maaş hesabı bulunmalıdır. Yüksek kredi notuna sahip olması gerekiyor.

Kredi notu bankaların kredi tekliflerini değerlendirirken dikkate aldıkları en önemli konudur. Başvuruda bulunacak olan kişinin yüksek kredi notuna sahip olması gerekiyor. Kredi başvurusunda bankaların dikkat ettiği diğer hususlar:

-Talep edilen krediyi karşılayacak düzenli gelir durumuna sahip olmak

-Kredi ödemesine ek güven oluşturacak kefil beyanında bulunmak

-Başvuracak kişinin üzerinde bulunan tüm mülkü belgeleyecek bir evrak

ONLİNE ÖZEL KREDİ VEREN BANKALAR

Online'a özel başvuru yapıldığı anda hızlı yanıt alınabilen işte o bankalar:

-ING Bank

-QNB Finansbank

-Enpara

-Türkiye Finans Katılım Bankası

-Aktif Bank

-CEPTETEB

KREDİ BAŞVURUSU SIRASINDA İSTENEN EVRAKLAR

Bankaların online'a özel sunduğu kredi başvurularında talep ettiği işte o belgeler:

-TC kimlik kartı fotokopisi

-Gelir belgesi

-İkametgah kayıt belgesi

-Teminat belgesi

-Kefile ait gelir belgesi