TEB harcadıkça kazandıracak! Yeni kampanya duyanları şaşırttı! 400 lira iade almak için…

Türkiye'nin saygın bankalarından biri olan TEB (Türk Ekonomi Bankası), müşterilerine yönelik büyük sürprizlerine devam ediyor. Banka son kampanyasıyla müşterilerine yüzlerce liralık hediye dağıtıyor. İşte detaylar.

TEB harcadıkça kazandıracak! Yeni kampanya duyanları şaşırttı! 400 lira iade almak için…

Türkiye'deki bankalar sık sık özel kampanyalarla müşterilerini sevindiriyor ve geniş bir yelpazede hediyeler sunuyor. Geçtiğimiz günlerde TEB, market alışverişi yapan müşterilerine 400 TL'lik cömert bir hediye ile hoş bir sürpriz yaptı.

Son dönemde ekonomik olarak zorluk yaşayan vatandaşlar bankaların açıklamış olduğu kampanyalara büyük ilgi gösteriyor. Bu konuda son kampanya TEB’ten geldi. Banka gerekli koşulları sağlayan herkese 400 liralık bir hediye sunacak. Peki, TEB'in bu cömert teklifinden nasıl yararlanılabilir?

TEB YENİ KAMPANYASIYLA ŞAŞIRTTI

1529225.jpg

TEB tarafından kısa süre önce duyurulan kampanyanın gerekliliklerini yerine getirenler 400 TL'lik cömert bir hediye ile ödüllendirilecek. Bu heyecan verici girişim özellikle TEB müşterisi olan market müşterilerini hedefliyor ve alışveriş harcamalarının bir kısmının bankaları tarafından karşılanmasını sağlıyor. Bu inanılmaz teklife hak kazanma süreci son derece basit. Tek yapmanız gereken TEB'in kredi kartlarını kullanarak alışveriş yapmak.

TEB kredi kartıyla yapılan 500 TL ve üzeri her ikinci market alışverişi için müşteriler 80 TL hediye kazanacak. Hediye tutarı, ek alışverişler yapılarak daha da artırılabilecek. Bu kampanyadan en fazla 5 kez yararlanma fırsatı ile müşteriler toplamda 400 TL kazanma potansiyeline sahip.

HEDİYELER NASIL ALINACAK?

TEB, belirtilen koşulları sağlayan müşterilerini 400 TL bonus ile ödüllendirecek. Kampanya talihlilerinin kazandıkları bonus tutarı 9 Ekim 2023 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Bu bonusların 24 Ekim 2023 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. Müşteriler kazandıkları bonusları 24 Ekim'e kadar yapacakları alışverişlerde kullanabilirler.

Ayrıca kampanya ile ilgili ek detaylar da açıklandı. Müşterilerin aynı gün içerisinde birden fazla 500 TL ve üzeri alışveriş yapmaları halinde, sadece ilk harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilecek. Başka hiçbir harcama bonus ödüller için uygun olmayacaktır. Kampanyaya yurt içi peşin veya taksitli ödemeler dahil olup, yurt dışı işlemler dikkate alınmayacaktır. Ayrıca, şu anda yasal inceleme altında olan müşteriler bu kampanyaya katılamayacaktır.