Tek kuruş faiz yok! 350.000 TL faizsiz kredi fırsatı başladı

Faizsiz kredi almak isteyenler dikkat. Halkbank tek kuruş faiz ödemeden 350.000 TL Yeni kredi fırsatını duyurdu.

Tek kuruş faiz yok! 350.000 TL faizsiz kredi fırsatı başladı

Acil nakit ihtiyaçları için faizsiz kredi kullanmak isteyenlere Halkbank'tan 0 faizli kredi fırsatı açıklandı. Bir yıl geri ödemesiz Tek kuruş faiz ödemeden 350.000 TL'lik kredi desteği alabilirsiniz. Kamu bankalarından Halkbank yeni kampanyasına ilişkin resmi açıklamayı web sitesi üzerinden yaptı. Genç girişimcilere yönelik başlatılan yeni Kredi paketi kapsamında faizsiz kredi desteği sağlanacak. Halkbank sıfır faizli 350.000 TL kredi kampanyasının detayları haberimizde…

Halkbank'tan faizsiz kredi fırsatı duyuruldu. Milyonlarca kişinin beklediği kampanyaya imza atan Halkbank resmi internet sitesi üzerinden yeni kampanyasının tüm detaylarını aktardı. 350.000 TL'lik sıfır faizli kredi paketi hazırlayan Halkbank, aynı zamanda bu Kampanyayı bir yıl geri ödemesiz olarak yapıyor. Halkbank'ın yeni kampanyası ile ilgili başvuru şartları ve detaylar netleşti. Halkbank faizsiz kredi kampanyası ile ilgili merak edilen her şey haberimizde…

faizsiz-kredi-1.jpg

HALKBANK'TAN YENİ FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Halkbank 350 bin TL'lik faizsiz kredi desteğini Sabah saatlerinde duyurdu. 0 faizli kredi kullanmak isteyenler için bir yıl geri ödemesiz dönem ve 60 ay vade imkanı sağlanacak. Halkbank'ın yeni kampanyası ile birçok vatandaş nakit ihtiyaçlarını faizsiz kredi desteği ile sağlama fırsatı elde edecek. Halkbank yeni kampanyasına ilişkin Tüm detayları da resmi internet sitesi üzerinden yayınladı.

Halkbank'ın 350 bin TL'lik faizsiz kredi desteği Genç Girişimciler için sunuluyor. Yeni iş kurmak isteyen ya da hali hazırda kurduğu işi büyütmek isteyen Genç Girişimciler kampanyaya Halkbank şubeleri aracılığıyla başvuru yapabiliyor. Türkiye'nin en köklü kamu bankalarından olan Halkbank bu Kredi kampanyasına başvuru işlemlerini 30 Kasım 2023 tarihine kadar açık tutacak.

faizsiz-kredi-2.jpg

1 YIL GERİ ÖDEMESİZ DÖNEM VE 60 AY VADE İMKANI

Halkbank sıfır faizli 350.000 TL'lik kredi desteği kapsamında Tam bir yıl geri ödemesiz dönem sunuluyor. Nakite ihtiyacı olan ve yeni iş kuranlara adeta ilaç gibi gelecek olan kampanyada Lale sayısı ise 60 ay olarak belirlendi. Genç Girişimciler Halkbank'ın yeni Kredi paketi sayesinde hem rahat bir nefes alacak hem de işlerini rahatlıkla kurarak devam ettirme imkanı elde edecek.

HALKBANK 350 BİN TL FAİZSİZ KREDİ ŞARTLARI

Halkbank yeni faizsiz kredi kampanyasına ilişkin şartları ve detayları da paylaştı. yapılan açıklamaya göre faizsiz kredi kampanyasından faydalanmak için 35 yaşını aşmamış, üniversitelerin Yüksekokulu ya da fakültelerinden yeni mezun olmuş, İş tecrübesi bulunmayan ve yeni iş kurmak isteyen kişilerin başvuru yapabileceği öğrenildi.

Başvuru yapmak isteyen Genç Girişimciler, başvuru işlemlerini Halkbank şubelerine giderek yapabilecek. bu kredi kampanyası için online başvuru imkanı bulunmuyor. genç girişimcilerin T.C kimlik kartları ile birlikte en yakın Halkbank şubelerine gitmeleri ve buradan şube yetkilileri ile başvuru yapmaları gerekiyor.

350.000'lik faizsiz kredi kampanyasında son başvuru tarihi 30 Kasım 2023 olarak açıklandı. Bu tarihe kadar Genç Girişimciler ya da işini yeni kurmuş olan girişimciler başvuru işlemlerini yapabilecek. son başvuru tarihini kaçıranlar ise Bu Kredi paketinden faydalanamayacak.