TOKİ’den dar gelirliye ucuz konut fırsatı! Ayda 4.849 TL taksitle kira öder gibi ev alın

TOKİ'den alt gelir grubuna yeni bir kampanya geldi. Ucuz konut fırsatı için başvurular yarın başlıyor. Başvuru yapanlar ayda 4849 TL taksitle ev sahibi olacak.

TOKİ’den dar gelirliye ucuz konut fırsatı! Ayda 4.849 TL taksitle kira öder gibi ev alın

TOKİ ucuz konut kampanyaları devam ediyor. Dar gelirli aileler için ev sahibi olma fırsatı sunan TOKİ yeni kampanyası ile başvuru yapanları kira öder gibi taksitlerle ev sahibi yapacak. Toki'nin yeni ucuz konut kampanyasında başvuru şartları ve detaylar da belli oldu. Ayda 4.849 TL taksitle ev sahibi olmak için başvurular yarın başlıyor. Başvuru yapma fırsatını kaçırmayın ucuz konut imkanından faydalanın.

Dar gelirliler için TOKİ yeni ucuz konut kampanyası başladı. Milyonlarca vatandaşa Müjdeli haberi duyuran TOKİ alt gelir grubu için yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. Yüksek konut fiyatları nedeniyle ev sahibi olamayan ucuz konut kampanyalarını bekleyen vatandaşlar başvuru şansını sakın kaçırması. Toki'nin yeni ucuz konut kampanyasına başvurular yarın başlıyor. 20.000 TL peşinat ve ayda 4849 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı milyonlarca vatandaşı bekliyor. Toki'nin yeni ucuz konut kampanyasına ilişkin merak edilen her şey haberimizde…

toki-ucuz-konut-kampanyasi-1.jpg

TOKİ'DEN ALT GELİR GRUBUNA YENİ KAMPANYA

TOKİ'den alt gelir grubunda olan vatandaşlar için yeni bir ucuz konut kampanyası başlıyor. Ev fiyatlarının fahiş düzeyde yükselmesi nedeniyle ev alamayan vatandaşlar TOKİ kampanyalarını yakından takip ediyor. Sosyal konut projeleri ile ucuz ev satışı yapan TOKİ'den yepyeni bir kampanya daha geldi. TOKİ yeni fiyat listesi vatandaşı adeta cezbetti. Peki Toki'nin yeni konut projesi hangi illerde?

TOKİ'DEN KARAMAN'DA YENİ PROJE

TOKİ ucuz konut projelerine bir yenisini daha ekliyor. Bu defa TOKİ Karaman 2023 Konut Projesi duyurusu yapıldı. Karaman Valiliği ve TOKİ işbirliğinde gerçekleştirilen yeni konut projesi 2+1 tipi toplam 40 adet konutu kapsıyor. 22 Kasım tarihinde başlayacak olan başvurular 1 Aralık tarihine kadar devam edecek. Başvuru işlemleri Ziraat Bankası Karaman şubesine yapılacak olan katılım Bedeli ödemesi sonrasında gerçekleşecek. TOKİ kura çekimi ise şu anda açıklanmadı.

toki-ucuz-konut-kampanyasi-2.jpg

TOKİ KONUT PROJELERİ HANGİ İLLERDE

TOKİ Karaman 2023 Konut Projesi yanında başlayacak ve devam eden birçok projeye de imza atıyor. Çok sayıda ilde vatandaşa ucuz konut imkanı sağlayan TOKİ alt gelir grubunun kira öder gibi ev sahibi olmasına olanak tanıyor. Üstelik evlerin hızlı sürede teslim edilmesi sayesinde vatandaşlar evin içine girdikten sonra ödeme yapmaya devam edebiliyor. TOKİ devam eden konut projeleri ile ilgili başkanlığın resmi internet sitesini ziyaret ederek detaylara ulaşabilirsiniz.