Vatandaş eve sığamayacak: O zam faturayı 200 TL arttıracak! Önümüzdeki hafta sonu itibariyle en düşük paket…

Ev ve iş yeri internet kullanıcısı yeni aya zamlarla adım atmaya hazırlanıyor. Türk Telekom tarafından yapılan yazılı açıklamada 1 Ekim tarihi itibariyle tarifelerin zamlanacağı ifadesine yer verildi.

Vatandaş eve sığamayacak: O zam faturayı 200 TL arttıracak! Önümüzdeki hafta sonu itibariyle en düşük paket…

Aylık internet kullanım bedeli üzerinden evde veya işyerinde kesintisiz kullanılan internet deneyimi görenleri şaşkına uğratan bir zamla paylaşıldı. Türk Telekom resmi internet sitesi üzerinden 1 Ekim tarihi itibariyle internet tarifelerindeki fiyatları güncellediğini duyurdu. Türk Telekom tarafından yapılan açıklamada 200 TL'ye kadar zamlanan paketlerin fiyatları görenleri şaşkınlığa uğrattı.

HANGİ İŞLEMLER ZAMLANDI?

turk-telekom-zam-aciklamasi.webp

Türk Telekom'un bireysel internet tarifeleri, Alo dakika paketleri ve Statik IP liste fiyatı, hat dondurma ve kapatma işlemleri de zamlandı. Türk Telekom'un 1 Ekim 2023 tarihi itibariyle geçerli olacak. O haberde “Bu zam taahhüdü bulunan abonelikleri kapsamayacak” ifadesine de yer verildi.

TÜRK TELEKOM TAAHHÜTLÜ VE TAAHHÜTSÜZ MÜŞTERİ FARKI!

Türk Telekom tarafından yapılan resmi açıklamanın detaylarında şu bilgiye yer verildi:

“1 Ekim 2023 tarihinden itibaren evde işte internet tarifelerinin liste fiyatı, yalın alo erişim liste fiyatı ve alo dakika paketlerinin liste fiyatı, tek seferlik işlem ücretleri, Statik IP liste fiyatında güncelleme yapılacaktır. Bahse konu liste fiyatı güncellemelerinden sadece taahhütsüz durumda olan müşterilerimiz etkilenecektir. Taahhütlü müşterilerimiz taahhüt süreleri boyunca herhangi bir fiyat değişikliğinden etkilenmeyecektir.”

1 EKİM İTİBARİYLE EN DÜŞÜK VE EN YÜKSEK PAKET KAÇ TL OLACAK?

Türk Telekom'un limitsiz paket ve akıllı paketlerde 1 Ekim tarihi itibariyle geçerli taahhütsüz tarife fiyatları:

-Türk Telekom limitsiz paketlerde en az 585 TL. En fazla 1.400 TL

-Türk Telekom akıllı paketlerde en az 582 TL. En fazla 698 TL