Yakınını bu bankaya davet eden kazanıyor: Anında 1000 TL için koşullar açıklandı! Fırsatı kaçırmayın

Garanti BBVA, geçtiğimiz günlerde müşterilerine özel ve sıra dışı bir kampanya başlattı. Banka, 1.000 TL'lik bir ödeme sunmanın yanı sıra, bu istisnai fırsata hak kazanmak için gerekli koşulları da belirledi.

Yakınını bu bankaya davet eden kazanıyor: Anında 1000 TL için koşullar açıklandı! Fırsatı kaçırmayın

Bankalar genellikle cazip kampanyalarıyla dikkat çekip müşteri çekmeye çalışırlar. Bu fırsatları takip eden ve değerlendirenler de önemli avantajlar elde edebilirler. Bu avantajlı tekliflerden yararlanmak için bireylerin çeşitli bankalar tarafından başlatılan kampanyaları özenle takip etmeleri ve belirtilen şartları yerine getirmeleri gerekiyor.

Garanti BBVA da bu trend doğrultusunda dikkat çekici bir kampanyaya imza atarak müşterilerine 1.000 TL'ye varan avantajlar sunuyor. Peki Garanti’den 1000 lira nasıl kazanılır? İşte detaylar.

GARANTİ’DEN 1.000 TL NASIL KAZANILIR?

55059-0.jpg

Banka geçtiğimiz günlerde basit bir koşulla gerçekleştirilebilecek heyecan verici bir kampanya başlattı. Müşteriler, mobil cihazları aracılığıyla yakınlarını Garanti BBVA müşterisi olmaya davet etmeye teşvik ediliyor. Davet edilen bu kişiler başarılı bir şekilde yeni müşteri olurlarsa, banka daveti yapan kişiyi özel bir hediye ile ödüllendiriyor.

Kampanya çerçevesinde dört yakınını Garanti BBVA'ya katılmaya davet eden müşteriler toplam 1.000 TL kazanabiliyor. Bu, her başarılı davet için etkileyici bir 250 TL demek! Ayrıca banka, müşterilerin bu kazançlı kampanyadan yararlanabilmeleri için uygunluk kriterlerini de netleştirdi. Tüm Bonus kredi kartı veya Paracard sahipleri, yakınlarını Garanti BBVA'ya davet ederek 1.000 TL kazanma fırsatına sahip. Davet edilen kişilerin en az 18 yaşında olması gerektiğini belirtelim.

DAVET İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

1.000 TL kazanmak için müşterilere davet süreci hakkında bilgi verildi. Katılım için müşterilerin Garanti BBVA Mobil uygulamasına erişmeleri gerekiyor. Uygulama içerisinde Profil ve Ayarlar bölümünden "Arkadaş Davet Et" seçeneğini seçmeleri gerekiyor. Sonra burada promosyon kodu oluşturulacak ve bu kod davet edilmek istenen kişilerle paylaşılabilecek. Bu davetliler, Garanti BBVA Mobil uygulamasındaki kişiselleştirilmiş kodu kullanarak müşteri olduklarında, hem davet eden hem de kod sahibi ödül kazanacak.

Garanti BBVA müşterileri arasından kazananlara para ödülünün 31 Ekim'e kadar yatırılacağı açıklandı.