Abi kardeş kavgası kanlı bitti! 14 yaşındaki çocuk abisini bıçakladı

Evde kavga ettikleri öğrenilen abi ve kardeşin kavgası hastanede son buldu. Aksaray'da yaşanan olayda, 14 yaşındaki çocuğun abisini bıçaklayarak hastanelik ettiği belirtildi. Yaralanan gencin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Abi kardeş kavgası kanlı bitti! 14 yaşındaki çocuk abisini bıçakladı

Aksaray’da iki kardeş arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Kavga ettiği abisini bıçaklayan 14 yaşındaki gencin sağlık kontrolünden geçirildiği hastanede basın mensuplarının kendisine yönelttiği soruya verdiği yanıt ise olay oldu. Basın mensuplarının abisini neden bıçakladığını sorduğu genç, ‘Canım istedi, kafam esti bıçakladım’ cevabını verdi. İşte detaylar…

KARDEŞ KAVGASI HASTANEDE BİTTİ

Olay, Aksaray merkeze bağlı Ereğli Kapı Mahallesi Selçuk Bulvarı’ndaki bir evde meydana geldi. Alınan bilgilere göre, abi-kardeş olan F.M.A. ile Y.A. arasında bilinmeyen bir sebeple tartışma çıktı. Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesiyle 14 yaşındaki Y.A. mutfaktan aldığı bıçakla abisi F.M.A.’yı kolundan bıçaklayarak yaraladı. Araya aile büyüklerinin girmesiyle iki kardeş arasındaki kavga son buldu. Aile büyükleri eve ambulans çağırdı.

abi-kardes-kavgasi-kanli-bitti-14-yasindaki-cocuk-abisini-bicakladi.jpg

HASTANEDE TEDAVİ ALTINA ALINDI

Yapılan ihbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekibi yönlendirildi. Kolundan yaralanan abi F.M.A., ambulansla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Gencin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Öte yandan kavga esnasında abisini kolundan bıçaklayarak yaralayan 14 yaşındaki Y.A. ise polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

abi-kardes-kavgasi-kanli-bitti-14-yasindaki-cocuk-abisini-bicakladi-001.jpg

‘KAFAM ESTİ ONDAN BIÇAKLADIM’

Gözaltına alınan 14 yaşındaki çocuk, sağlık kontrolleri için hastaneye getirildiği esnada basın mensuplarının kendisine sorduğu ‘Kardeşini neden bıçakladın?’ sorusuna şaşırtan bir yanıt verdi. Bu soru karşısında sinirlenen Y.A., ‘Canım istedi ondan bıçakladım. Aynen öyle kafam esti ondan bıçakladım. Bu da sizi hiç alakadar etmez.’ dedi.