Bahar Candan Nihal Candan kardeşler son durum! Mahkemeye sevk edildiler

Dilan Polat ve Engin Polat olayının ardından en çok konuşulan ve gündemden düşmeyen olaylardan biri de Bahar Candan ile kardeşi Nihal Candan’ın gözaltına alınması olmuştu. Candan kardeşlerle ilgili yeni bir gelişme daha yaşandı.

Bahar Candan Nihal Candan kardeşler son durum! Mahkemeye sevk edildiler

Bahar-Nihal Candan kardeşlerin gözaltına alınması ile ilgili tüm süreç ve detaylar yakından takip ediliyor. Gündemden düşmeyen Candan kardeşlerle ilgili bir son dakika gelişmesi yaşandı. Suç örgütüne üye olma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından gözaltına alınan Bahar-Nihal Candan kardeşler, emniyetteki sorgularının ardından tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildiler.

GÖZALTINA ALINMIŞLARDI

Kara para aklama suçundan gözaltına alınan Nihal ve Bahar Candan kardeşler günlerdir gündemden düşmüyor. Gözaltına alınarak emniyete götürüldükleri görüntüleriyle günlerdir konuşulan Candan kardeşlerle ilgili tüm gelişmeler takip ediliyor. Emniyetteki sorgusu biten Nihal Candan ve Bahar Candan'ın tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildikleri öğrenildi.

bahar-candan-nihal-candan-kardesler-son-durum-mahkemeye-sevk-edildiler-001.jpg

SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİLER

haklarında başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan Nihal Candan, Bahar Candan ve Hacı İsrafil Sağlam, gözaltına alınarak emniyete götürülmüştü. Emniyetteki işlemleri tamamlanan Candan kardeşler ve beraberindeki Hacı İsrafil Sağlam, Küçükçekmece Adliyesi'ne götürüldü. Candan kardeşlerin yaklaşık dörder saat ifade verdikleri ve kendilerine 20'yi aşkın soru yöneltildiği öğrenildi. Şüpheliler haklarındaki suçlamaları kabul etmedi.

bahar-candan-nihal-candan-kardesler-son-durum-mahkemeye-sevk-edildiler.jpg

TUTUKLAMA TALEBİYLE MAHKEMEYE SEVK EDİLDİLER

Sosyal medya fenomenleri Bahar Candan ve Nihal Candan ile beraberindeki Hacı İsrafil Sağlam, suç örgütüne üye olma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından İstanbul'da gözaltına alınmıştı. Emniyetteki işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edilen şüphelilerin Savcılık ifadeleri tamamlandı ve şüpheliler, tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi.