Bir suç örgütünün daha nefesi kesildi! Bakan Yerlikaya açıkladı: Organize suç örgütü çökertildi

Emniyet güçleri, suç örgütlerine nefes aldırmıyor. Operasyonların biri bitip biri başlarken bir organize suç örgütünün daha çökertildiği haberi geldi. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, operasyonla ilgili detayları paylaştı.

Bir suç örgütünün daha nefesi kesildi! Bakan Yerlikaya açıkladı: Organize suç örgütü çökertildi

Suç örgütlerine yönelik operasyonlar başarılı bir şekilde devam ediyor. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla operasyonlarla ilgili detayları paylaşıyor. Bir başarılı operasyona daha imza atan güvenlik güçlerimizin bu başarısını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyuran Bakan Yerlikaya, ‘Yolyemezler’ grubu olarak bilinen ünlü suç örgütünün çökertildiğini açıkladı. İşte detaylar…

3 İLDE EŞ ZAMANLI KAFES-14 OPERASYONLARI

İstanbul merkezli 3 ilde eş zamanlı Kafes 14 Operasyonları düzenlendi. Operasyonlarla ilgili detaylı bilgi İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’dan geldi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda operasyonlar ve yakalanan şahıslar hakkında bilgi veren Bakan Yerlikaya, ‘Yolyemezler’ grubu olarak bilinen organize suç örgütünün çökertildiğini duyurdu. Silahlı suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda 19 şüpheli gözaltına alındı. Organize suç örgütünün kasten öldürme, kasten öldürmeye teşebbüs, mala zarar verme, yağma, tehdit, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, kasten yaralama ve 6136 SKM, genel güvenliğin kasten tehlikeye sokulması suçlarını işledikleri tespit edildi.

bir-suc-orgutunun-daha-nefesi-kesildi-bakan-yerlikaya-acikladi-organize-suc-orgutu-cokertildi-001.jpg

İÇİŞLERİ BAKANI ALİ YERLİKAYA: NEFESLERİNİ KESECEĞİZ

İstanbul merkezli Diyarbakır ve Balıkesir’de eş zamanlı düzenlenen Kafes-14 Operasyonları ile ilgili açıklama yapan İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda operasyonların detaylarına yer verdi. 19 şüphelinin yakalandığı operasyonlarla ilgili açıklama yapan Bakan Yerlikaya, ‘Organize suç örgütlerine, zehir tacirlerine, halkımızın huzurunu bozanlara hayatı dar edeceğiz. Nefeslerini keseceğiz.’ Notunu ekledi.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şu şekilde;

bir-suc-orgutunun-daha-nefesi-kesildi-bakan-yerlikaya-acikladi-organize-suc-orgutu-cokertildi.jpg