Canlı yayında 3 kişiyi öldürdü

Dünya nereye gidiyor? Bir adam canlı yayında 3 kişiyi öldürdü!

Canlı yayında 3 kişiyi öldürdü

Bosna Hersek'te bir kişi, canlı yayında eski eşini öldürdüğü anları sosyal medyadan paylaştı. Katil, canlı yayın açıp daha sonra iki kişiyi daha öldürdü ve biri polis üç kişiyi de yaraladı. Daha sonra ise intihar ederek yaşamını sonlandırdı.

Bosna'da 35 yaşındaki fitness antrenörü Nermin Sulejmanovic, eski eşi ile birlikte üç kişiyi daha öldürdü o anları da Instagram'dan canlı yayınla yayınladı daha sonra ise intihar etti.

11 Ağustos Cuma günü Bosna'nın Gradacac kasabasında korkunç bir olay yaşandı. Sosyal medya hesabından canlı yayın açan Nermin Sulejmanovic, önce eski eşi N.H.'yi ardından da iki kişiye daha öldürdüğü anları paylaştı. Sulejmanovic'in açtığı canlı yayında, arka planda da ağlayan bir çocuğun da sesi duyuldu.

Katil Sulejmanovic, çocuğun babası olduğunu, eski eşinin de oğlunu kendisinden sakladığını iddia etti.

TÜRK BABA OĞULU ÖLDÜRMÜŞ!

Sulejmanovic eski eşini öldürdükten sonra canlı yayında iki kişiyi daha öldürdüğünü onların da bir baba oğul olduğu açıkladı. Bu kurbanların da Türk olduğu öğrenildi. Sulejmanovic, bununla da yetinmedi ve biri polis memuru olmak üzere üç kişiyi daha yaraladı.

Polis tarafından tam yakalanmak üzereyken Sulejmanovic'in intihar ettiği açıklandı.

Bosna Hersek Federasyonu Başbakanı Nermin Niksic, "Bugün Gradacac'da olanlar karşısında kelimelerim kifayetsiz kalıyor. Katil, sonunda intihar etti ama öldürdüğü kişilerin canı geri gelmeyecek" açıklamasını yaptı.