Dilan Polat Engin Polat SON DAKİKA gelişmesi! Artık aynı cezaevinde değiller

Tutuklanarak cezaevine gönderilen Dilan Polat ve eşi Engin Polat ile ilgili bir son dakika gelişmesi yaşandı. Polat çiftinin artık aynı cezaevinde olmayacağı öğrenildi. Engin Polat ve babasının başka cezaevine sevk edildiği bilgisine yer verildi.

Dilan Polat Engin Polat SON DAKİKA gelişmesi! Artık aynı cezaevinde değiller

Kara para akladıkları iddiasıyla haklarında başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanarak cezaevine gönderilen Dilan Polat ve Eşi Engin Polat'la ilgili yeni bir gelişme daha yaşandı. Polat çiftinin cezaevlerinin birbirinden ayrıldığı öğrenildi. Engin Polat ve babası Sezgin Polat'ın Çorlu Cezaevi'ne sevk edildiği öğrenildi.

ERKEK TUTUKLULAR BAŞKA CEZAEVİNE SEVK EDİLDİ

Günlerdir gündemden düşmeyen Dilan Polat-Engin Polat çifti yeniden gündemde. Polat çiftinin cezaevleri ayrıldı. Çift, artık aynı cezaevinde değil. Alınan son dakika bilgisinde erkek tutukluların başka cezaevine sevk edildiğine yer verildi. Dilan Polat ve kız kardeşi Sıla Doğu'nun da aralarında olduğu kadın tutuklular Marmara Cezaevi'nde kaldı.

dilan-polat-engin-polat-son-dakika-gelismesi-artik-aynicezaevinde-degiller.jpg

ENGİN POLAT VE BABASI ÇORLU'YA SEVK EDİLDİ

Engin Polat ve Dilan Polat'ın da aralarında bulunduğu birçok şüpheli, haklarında açılan soruşturma kapsamında tutuklanarak İstanbul Silivri'de bulunan Marmara Cezaevi'ne gönderilmişti. Aktarılan son dakika gelişmesinde erkek tutukluların cezaevinin değiştiği belirtildi. Engin Polat ve babası Sezgin Polat, Çorlu Cezaevi'ne sevk edildi. Engin Polat'ın kardeşi Alper Kürşat Polat, avukat Ahmet Gün ve Zekayi Tepe Kocaeli Cezaevi'ne sevk edildi.

dilan-polat-engin-polat-son-dakika-gelismesi-artik-aynicezaevinde-degiller-001.jpg

DİLAN POLAT VE SILA DOĞU MARMARA CEZAEVİ'NDE KALDI

Dilan Polat'ın erkek kardeşi Can Doğu ve beraberindeki diğer erkek tutuklular Can Polat, Halil Polat ve Metin Yılmaz ise Tekirdağ Cezaevi'ne sevk edildi. Silivri'deki Marmara Cezaevi'nde ise Dilan Polat, Sıla Doğu ve beraberindeki kadın tutuklular kaldı.