İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya: Hükümetimize oyun kurmaya çalışıyorlar

Son dakika haberi… Ankara Emniyetinde yaşanan son gelişmelerin ardından İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya açıklama yaptı. Bakan Yerlikaya açıklamasında “hükümetimize oyun kurmaya çalışıyorlar” ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya: Hükümetimize oyun kurmaya çalışıyorlar

Ankara Emniyetinde yaşanan son gelişmeler Türkiye'nin gündeminden düşmüyor. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’da bugün sosyal medya hesabından yaşananlara ilişkin bir açıklama yaptı. Bakan Yerlikaya açıklamasında, "Kimler, terör örgütleri ve onların uzantılarıyla, organize suç örgütleriyle bir olup, FETÖ taktikleriyle Sayın Cumhurbaşkanımıza, hükümetimize ve siyasilerimize, sosyal medya destekli "oyun kurmaya" çalışıyorsa; onların oyunlarını da kurdukları tuzakları da yerle bir edeceğiz" dedi.

TUZAKLARI DA YERLE BİR EDECEĞİZ

Sosyal medya hesabından bir son dakika açıklaması yapan İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, hükümete ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik bir oyun kurulmaya çalışıldığını ifade etti. Bakan Yerlikaya, "Kimler, terör örgütleri ve onların uzantılarıyla, organize suç örgütleriyle bir olup, FETÖ taktikleriyle Sayın Cumhurbaşkanımıza, hükümetimize ve siyasilerimize, sosyal medya destekli 'oyun kurmaya' çalışıyorsa; onların oyunlarını da kurdukları tuzakları da yerle bir edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın liderliğinde organize suç örgütlerine yönelik operasyonların Son sürat devam ettiğine vurgu yapan İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya,

"Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde dün olduğu gibi bugün de organize suç örgütlerine, şehir eşkıyalarına, uluslararası kartel haline gelmiş zehir tacirlerine, uluslararası örgütlenmiş göçmen kaçakçılarına, yabancı istihbarat servisleriyle irtibatlı illegal yapılara ve suç odaklarına göz açtırmadık, açtırmıyoruz ve açtırmayacağız.

Bu mücadelemizi kimler engellemeye çalışıyorsa, kimler FETÖVARİ gizli tanık taktikleriyle kendi karanlık düzenlerinin hakim olmasını istiyorsa, onların o düzenlerini de başlarına yıkıyoruz, yıkmaya da devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.