Kırşehirli iş insanından Rabia Birsen Güvercin'e jest! Mustafa Düger kimdir?

Ekranların en sevilen programı Kim Milyoner Olmak İster'de bu hafta yarışan ve 1 milyon TL kazanan Rabia Birsen Güvercin'e Kırşehirli iş insanından büyük jest.

Kırşehirli iş insanından Rabia Birsen Güvercin'e jest! Mustafa Düger kimdir?

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster programında yarışarak 1 milyon TL kazanan Rabia Birsen Güvercin, hem ekran başındakileri hem Kenan İmirzalıoğlu'nu babasının hikayesiyle ağlatmıştı. Kazandığı parayla Estetik protez kol yaptırmak istediğini ifade eden Rabia Birsen Güvercin'e destek geldi.

Mustafa Düger ücretsiz olarak karşılayacak!

nil.png

Kırşehirli iş insanı Mustafa Düğer, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 1 milyon TL kazanan Rabia Birsen Güvercin'in estetik protez kol masraflarını ücretsiz olarak karşılayacağını açıkladı.

Mustafa Düğer kimdir?

est.png

Hacettepe Üniversitesi Fizik Tedavi bölümünü bitiren ve yüksek lisansını Fizik tedavi ve Rehabilitasyon üzerine yapan Mustafa Düger, 1994 yılından beri Ankara'da protez ortez ve rehabilitasyon merkezi kurdu. Mustafa Öger, 1970 doğumludur.

İş insanı Mustafa Düger, Kim Milyoner Olmak İster'de yarışan RAbia Birsen gögercin'in protez masraflarını ücretsiz karşılayacağını açıkladığı andan itibaren Türkiye gündemine girdi.

Konuyla ilgili açıklamlarda bulunan Düger, "Bizimle buluştuğu andan itibaren elinin ölçülerini alacağız. Bu protezin yapım süresi çok kısa bir sürede olmuyor. Estetik bir kol protezi olduğu için biraz zaman alabiliyor. Estetik olması sebebiyle çok hassasiyet ve özen gösterilmesi gerekiyor. Bunun yapım süresi 2-3 ay sürecek ve kendisine teslim edeceğiz. 60 ülkeye protez dalında ihracat yapıyoruz. Rabia'nın da ihtiyacını karşılayınca bir 60 ülkeye daha ihracat yapmış kadar mutluluk ve huzur duyacağız" açıklaması yaptı.

Rabia Birsen Gögercin ne olmuştu?

Ankara'da yaşayan Rabia Birsen Gögercin, Kurban Bayramı'nda esnaf babasına yardım ederken kolunu kıyma makinesine kaptırmış, hastanede sağ eli bilekten ampute edilmişti.