Olay! Sakine Garipoğlu Ekrem İmamoğlu'nun gelininin dostu çıktı! Melis Çatak kimdir?

Nilperi Şahinkaya'nın Cem Garipoğlu'nun kardeşi Sakine Garipoğlu ile fotoğrafı sonrası detaylar çıktı. Hepsinin arkadaşı Melis Çatak meğer Garipoğlu ailesiyle dost çıktı! Melis Çatak da Ekrem İmamoğlu'nun oğlu Selim İmamoğlu'nun sevgilisi!

Olay! Sakine Garipoğlu Ekrem İmamoğlu'nun gelininin dostu çıktı! Melis Çatak kimdir?

Oyuncu Nilperi Şahinkaya'nın Cem Garipoğlu'nun kardeşi Sakine Garipoğlu ile fotoğrafı sonrası tepkiler dinmiyor. Nilperi Şahinkaya'nın oldukça irite edici açıklaması ortamı daha da gerdi.

Münevver Karabulut'u canine katleden ve Türkiye'nin en karanlık cinayetleri arasına giren Garipoğlu ailesinin utanmazlığı yayılarak devam ediyor. Henüz daha geçen sene oğullarının Münevver Karabulut adlı genç kızı canice katlettiği koltukta bile isteye kahkaha atarak poz veren Sakine Garipoğlu ve ailesi gündem oldu.

Oyuncu Nilperi Şahinkaya, Melis Çatak ve Sakine Garipoğlu ile fotoğraf paylaştı. Bunun üzerine tepki gelince Nilperi Şahinkaya daha da skandal bir açıklama yaptı. Gözlerini devirerek video çeken ve "Ben sizin kadar konuya bilgili değilim Sakine'yi tanımıyordum. Melis'in arkadaşıydı" dedi.

Melis Çatak da Ekrem İmamoğlu'nun gelini çıktı!

Melis Çatak da İBB Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun oğlu Selim İmamoğlu'nun gelini çıktı. Melis Çatak'ın Garipoğlu ailesiyle yakın olduğu ortaya çıktı.

Sakine Garipoğlu'nu sosyal medyadan "Abisinin suçu kızın ne suçu var" diye marjinal yorumla savunanlara henüz daha geçen sene Sakine Garipoğlu'nun da arasında bulunduğu tüm Garipoğlu ailesinin Münevver'in öldüğü koltukta gülerek utanmadan bilerek poz verdiği ailenin hasta, utanmaz ve korkunç olduğu hatırlatıldı.