Öpüşme olayına tepkiler çığ gibi! Yer: Belediye otobüsü, kimseye aldırış etmediler

Belediye otobüsünde kaydedildiği belirtilen görüntülerde bir çiftin otobüsteki diğer yolculara aldırış etmeden öpüştüğü anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Otobüste yolculuk yapan bir vatandaş o anları video kaydına aldı.

Öpüşme olayına tepkiler çığ gibi! Yer: Belediye otobüsü, kimseye aldırış etmediler

Türkiye’de kaydedilen ve kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturan görüntü İstanbul’da bir belediye otobüsünde çekildi. Otobüste yolculuk yapan bir çiftin diğer yolculara aldırış etmeden öpüştüğü anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntüler kısa sürede sosyal medyada paylaşıldı ve bu görüntüye tepki yağdı.

KİMSEYE ALDIRIŞ ETMEDİLER

İstanbul’da belediye otobüsünde kaydedilen görüntüler sosyal medyanın gündeminde ilk sıralara yerleşti. Belediye otobüsünde yolculuk yapan ve otobüsün en arka koltuklarında oturduğu görülen çiftin otobüsteki diğer yolculara aldırış etmeden öpüştüğü anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. O anlara ait görüntüler ‘Ahlaksızlar’ notuyla paylaşıldı. Tepki çeken görüntü kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

opusme-olayina-tepkiler-cig-gibi-yer-belediye-otobusu-kimseye-aldiris-etmediler.jpg

TEPKİ YAĞDI

Sosyal medyanın gündeminde ilk sıralara yerleşen öpüşme görüntüsüne tepki yağdı. Çiftin halka açık bir yerde bir belediye otobüsünde sergilediği bu davranışın yanlış olduğunu belirten yorumlar geldi. Sosyal medyada paylaşılan bu görüntüye gelen yorumların bazılarında ise ‘Uyuyorlar sandım.’, ‘Haklı olarak tepki gösterildi. Bu öpüşmek değil başka bir şey.’, ‘Bu nasıl öpüşmek midem bulandı.’, ‘Kız boğulmamış mı?’, ‘Suni teneffüs yapıyor sandım’ şekline ifadeler yer aldı.