Recep İvedik'in meşhur Kenya sahnesi gerçek oluyordu! Batman’a gidecek yolcular Amsterdam uçağına bindi

Recep İvedik 6 filminde Recep İvedik'in Konya yerine Kenya’ya gittiği sahne neredeyse gerçeğe dönüyordu. Ankara'dan Batman'a gidecek yolcuları alan Ring aracı yanlışlıkla Amsterdam uçağı önünde indirdi.

Recep İvedik'in meşhur Kenya sahnesi gerçek oluyordu! Batman’a gidecek yolcular Amsterdam uçağına bindi

Sun Express havayolları ile Ankara'dan Batman'a gidecek olan Yolcuları alan Ring aracı büyük bir hata yaptı. Yolcular Batman uçağı yerine Amsterdam uçağına bindi. Kabin ekibi uçak içinde durumu fark edince büyük bir karışıklık yaşandı. Kabin ekibinin yaptığı anons sosyal medyada gündeme oldu.

BATMAN YOLCULARI AMSTERDAM UÇAĞINA BİNDİ

Ankara'da yaşanan olayda sunexpress Havayolları ile Ankara'dan Batman'a gidecek Yolcuları alan Ring aracı yanlışlıkla Amsterdam uçağında indirdi. Bunun üzerine yolcular Batman uçağı zannettikleri Amsterdam uçağına bindi. Durumu fark eden Kabin ekibi 'Batman’a seyahat edecek yolcular lütfen acele bir şekilde kendilerini kabin ekibine bildirsinler' anonsu yaparak yolcuları uyardı. Uçakta bulunan yolcular anonsu duyunca adeta şoke oldu. Kabin ekibi birkaç anons daha yaparak Yolcuları uçaktan indirdi. Sorunun giderilmesi sonrası uçak Amsterdam'a hareket etti.