Ünlü Astrolog tarih vererek uyarıda bulundu

Ünlü Astrolog ve yazar Öner Döşer, Simge Fıstıkoğlu'nun sunumuyla yapılan Gözkyüzü Sohbetleri adlı programda açıklamalarıyla dikkat çekmeyi başardı.

Ünlü Astrolog tarih vererek uyarıda bulundu

Önümüzdeki tarihlerde Meclis'te önemli değişiklikler yaşanabileceğini ışık tutan Döşer, enflasyon konusuna da açıklık getirdi. Diğer yandan sismik ve volkanik haraketliliğe de dikkati çeken ünlü astrolog tarih vererek uyardı.

unlu-astrolog-tarih-vererek-uyarida-bulundu.jpg

ENFLASYONU İŞARET ETTİ

Astrolog Öner Döşer son açıklamalarıyla gündemde adeta bomba etkisi yarattı. Sözcü Tv'nin YouTube kanalında yayınlanan Simge Fıstıkoğlu ile Gökyüzü Sohbetleri adlı programa konuk olarak katılan Öner Döşer Güneş ve Jüpiter kavuşumu hakkında açıklamalar yaptı. Döşer, "Bu hafta sonundan itibaren özellikle sismolojik ve meteorolojik anlamda bazı ekstrem gelişmelere açık olabiliriz. Çünkü yoğun Güneş aktivitesi hava sistemlerini de tetikliyor. Dolayısıyla normal bir yağış anormal bir hale dönüşebiliyor” ifadelerini kullandı. "Haritamızdaki gezegenlere karşıt açısı bir şeylerin ekstrem büyümesi yani enflasyonu işaret ediyor. Enflasyon rakamlarının zaten yüksek çıkacağını haziran ayında daha da göreceğiz ama bu aydan itibaren özellikle ortaya çıkıyor. Bazı şeylerin fiyatların da yükselmesi, bunu genel bir tahmin yapıyorum, tavsiye değil. Bu borsa olabilir, bu altınla ilgili olabilir. Mecliste önemli değişiklikler demiştik. Milletvekilleri anlamında konuşuyoruz 2-3 haftadır. Bu hafta daha da belirginleştiği söyleyebiliriz” dedi.

unlu-astrolog-tarih-vererek-uyarida-bulundu-001.jpg

"Güneş merkezli astrolojide gezegenlerin konumları bize toplumsal olaylar ve aynı zamanda sismik aktivite ve volkanik aktivite gibi bazı durumlar hakkında bilgiler verir. Böylesi bir dönemdeyiz. Bu hafta sonundan itibaren özellikle sismolojik ve meteorolojik anlamda bazı ekstrem gelişmelere açık olabiliriz. Çünkü yoğun Güneş aktivitesi hava sistemlerini de tetikliyor. Dolayısıyla normal bir yağış anormal bir hale dönüşebiliyor. Özellikle 17 Mayıs, 18 Mayıs ve 22 Mayıs gibi tarihler Dünya geneli için önemli. Özellikle Güneş patlamaları ve volkan patlamaları dikkat çekiyor. Avrupa bölgesinde dahi dikkat çekiyor. Bizden ise Ege ve Marmara Bölgesi'nde sismik anlamda hareketlilik olabilir." Ayrıca bu dönemde ilk olarak askeri konularda gerçekten stresli olaylar patlak verebilir. İkinci olarak ekstrem bazı kararlar, uluslararası ilişkilerdeki gerginlikler ve son olarak sismik aktivite ve yanardağ aktivitesindeki artış gündemde oluyor. Güneş patlamalarının olumlu ve olumsuz etkileri var. olumlu etkileri, bilinç yükselmesi, yaratıcı yeni fikirler, yeni düşünce sistemleri, sanatta ve bilimde ilerleme, keşifler ve icatlar. Kimimiz de yaşamı dolu dolu yaşama arzusu, heyecanla beraber ve düşünce performansında yükselme. Olumsuz etkileri ise, yeyin ritimlerini, sinir sistemini bağışıklık sistemini etkiliyor. Hormonlar üzerinde etkili. Özellikle depresyonda çok artış görüyoruz. Kafa bölgesinde basınç, bilhassa migren ataklarının ve baş ağrılarının çok artması hatta kulaklarda çınlama, görme ve işitme alanlarındaki problemler bile görülebiliyor... Bir de tabii protestolar çok artar. Halk hareketleri ve çeşitli protestolar böylesi dönemlerde artıyor” şeklinde ifadeler kullandı.