Ali Ağaoğlu'nun kızına Uludağ'da görkemli düğün

Ali Ağaoğlu kızı Sena Ağaoğlu'na Uludağ'da 2. bir düğün yaptı. Şatafatı ve görkemiyle dikkat çeken düğünde Ali Ağaoğlu bir çok ilde yaşayan akrabalarını Uludağ'da misafir etti. İşte o düğünden objektiflere yansıyanlar...

Ali Ağaoğlu'nun kızına Uludağ'da görkemli düğün

Ali ve Semra Ağaoğlu’nun kızı Sena Ağaoğlu ile Hülya ve Mustafa Kırcal’ın oğlu Koray Kırcal, 24 Aralık'ta Çırağan Sarayında yapılan düğün törenin ardından Uludağ’da aile bireyleri için ikinci bir düğün töreni düzenlendi.

Aile büyüklerinden Ömer Ağaoğlu, Rahmi Ağaoğlu, Hüseyin Ağaoğlu, Yakup Ağaoğlu, Fatma Çakır ve Nuriye Tellioğlu nikah şahitliğini yaptığı ikinci düğünde Bursa Osmangazi Belediyesi’nden nikah memuru Erdal Geç genç çiftin nikahını kıydı. Nikah töreninin ardından 12 katlı pasta alkışlar eşliğinde kesildi. Daha sonra konuklar otelin terasında havai fişek gösterisini izledi.

Trabzon başta olmak üzere Türkiye’nin birçok illinde yaşayan akrabalarını Uludağ’da ağırlayan Ağaoğlu, misafirlerine düğüne özel Karadeniz yemekleri ikram etti. Gecede Trabzonlu sevilen sanatçı Onay Şahin sahne alırken, misafirler yöresel şarkılarla coşturdu.

Ağaoğlu, başta annesi Asiye Ağaoğlu olmak üzere gece boyunca ailesi ve davetlilerle horon teperek eğlendi.

Ali Ağaoğlu’na İbrahimağaoğlu Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneğine yaptığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi verildi. Ali Ağaoğlu “Bütün ailemi Çırağan Sarayı’ndaki düğüne çağıramadığım için oldukça üzgündüm. Bu içimde uzun zamandır ukde olarak kalmıştı. Bu sebeple geleneksel Ağaoğlu aile buluşmamızı düğün ile taçlandırmaya karar verdim. Benim için asıl düğün bugün oldu. Hepinize geldiğiniz için minnettarım. Allah bana, benim en değerli varlığım olan ailemle bir arada olmayı nasip etti. Bugüne kadar çok fazla ödül aldım ama bu ödülün anlamı benim için çok başka’’ dedi.

Düğün eğlencesi geç saatlere kadar devam etti.

Ayrıca, Ali Ağaoğlu düğün gününün sabahı 2 bine yakın Ağaoğlu üyesi ile dağ yürüyüşü yaptıktan sonra, Ağaoğlu My Mountain otelinin önünde hatıra fotoğrafı çekildi.