Beyaz Show'da Güzel Oyuncu Tuvana Türkay'ın Performansı!

Güzelliği ile adeta dillere peleseng olan başarılı dizioyuncusu Tuvana Türkay, dün akşam Beyaz Show'a konuk oldu. Kara Para Aşk ve Oyunbozan dizisi ile isminden sıkça bahs ettiren başarılı isim Tuvana Türkay'ın Beyaz Show da söylediği incir şarkısı ile adeta herkesi büyüledi.

Beyaz Show'da Güzel Oyuncu Tuvana Türkay'ın Performansı!
Muhteşem Güzelliğinin yanı sıra, sesinin güzelliğini incir şarkısını söyleyerek göstermekte olan başarılı isim Tuvana Türkay dinleyenleri deyim yerindeyse büyüledi. Başka Beyaz ve Mustafa Ceceli olmak üzere dinleyenler şaşkınlıklarını gizleyemediler. Süper isim izyenlerden tam not aldı başarılı performansından dolayı.


TUVANA TÜRKAY KİMDİR?


3 Ekim 1990 doğumlu olan Tuvana Türkay İstanbul, Üsküdar’da Bulgaristan göçmeni ve Rizeli bir annesinin kızı olarak dünyaya gelmiştir. İstanbul Koleji’nden mezun olan Tuvana Türkay eğitimine Beykent üniversitesi Radyo Televizyon sinema bölümünde devam etti.

Kamera karşısına erken yaşta geçen Tuvana Türkay ilk kez 9 yaşında Reklam filmlerinde oynamaya başladı. Oyunculuk, şan ve diksiyon dersleri alan Tuvana Türkay, 2014 yılında Kara Para aşk dizisinde rol aldı ve son olarak 2015 tarihli Güvenrin Uçuverdi ve 2017 tarihli Olanlar Oldu filminde oynadı. Tuvana Türkay bunların dışında Eksik Sayfalar, Esir Sultan, Yer Gök Aşk, Nakş-ı Dil Sultan, Ayrılık, Cumhur Cemaat yapımlarında yer aldı.
 
BEYAZ SHOW'UN KONUKLARI KİMLERDİ?

Mustafa Ceceli, ünlü şarkıcı İrem Derici, Doktor Oğuz Özyaral, "Olanlar Oldu" filmiyle izleyenleri kahkahalara boğan güzel oyuncu Tuvana Türkay, "Fırıldak Ailesi" filmiyle Yılmaz Vural; filmin yaratıcısı, mizahın usta kalemi Varol Yaşaroğlu ve "Gece Gölgenin Rahatına Bak" şarkısıyla listeleri alt üst eden Çağatay Akman Beyaz Show'a konuk oldu.