Çağla Şikel Buse Narcı'nın jurisiymiş!

Emre Altuğ'un Buse Narcı'yla aşk yaşadığı gündeme bomba gibi düşmüştü. Bugün Çağla Şikel Emre Altuğ-Buse Narcı aşkı ile ilgili sosyal medyadan bir mesaj yayınladı. Peki Emre Altuğ ve Buse Narcı herhangi bir açıklama yada yalanlamada bulundu mu! İşte Magazin Gündemi'nin bir sıralası maddesi olan Emre Altuğ Buse Narcı aşkına dair tüm gelişmeler ve detaylar..

Çağla Şikel Buse Narcı'nın jurisiymiş!

Haftanın magazin konusu olan Emre Altuğ Buse Narcı aşkının etkileri sürüyor. Özcan Deniz'in eski sevgilisi Buse Narcı ile aşk yaşadığı iddia edilen Emre Altuğ Sessizliğini korurken,eski eşi Çağla Şikel'den bugün çıkan haberlere bir yorum mesajı geldi. Sosyal Medya hesabından "Mutluluklar dilerim." diyen Çağla Şikel'in "takmıyorum" mesajı verdiği görülüyor. 


2015 yılında boşanan Emre Altuğ Çağla Şikel evliliğinin ardından çıkan Buse Narcı'yla aşk iddialarıyla ilgili şok bir detayda ortaya çıktı. Bir stil yarışmasında yarışmacı olarak sahneye çıkan Buse Narcı'ya Çağla Şikel'in övgüler yağdırdığı ortaya çıktı.  

ÇAĞLA ŞİKEL BUSE NARCI'YA NE YORUM YAPMIŞ!

Buse Narcı 24 yaşındayken çıktığı bir stil programında jüri olan Çağla Şikel'in Narcı'ya övgüler yağdırarak  'Gözlerimi senden alamıyorum. Sana bakmaya doyamıyorum. O kadar güzelsin ki, tam bir bebeksin" dediği ortaya çıktı. 


Ünlülerle yaşadığı aşklarla gündeme gelen Buse Narcı'nın eski aşkı ile aralarında 21 yaş vardı. Yeni aşkı Emre Altuğ ile aralarında 24 yaş fark var. Çağla Şikel ile Emre Altuğ 7 yıllık evliliklerini 2015 yılında sonlandırmıştı. 


BUSE NARCI KİMDİR?

Fethiye'de dünyaya gelen Buse Narcı, 1993 yılında doğdu. Tevfik Hiçyılmaz'dan tiyatro eğitimi alan Buse Narcı, Oda Tiyatrosu'nda oyunculuk yapmaktadır. Katıldığı yarışma programlarıyla adından söz ettirmiş, Kenan Işık'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasına katılıp ilk soruda elenmesiyle Türkiye gündemine oturmuştur.


Show Tv'de yayınlanan "Bugün Ne Giysem" yarışmasına katılıp burada Barbie olarak adlandırılınca foto modellik teklifleri alan Buse Narcı, Özcan Deniz ile yaşadığı aşkla uzun süre magazin gündemini meşgul etmişti.