Arka Sokaklar dizisinde büyük değişim! Yıldız oyuncu kadroya dahil oldu...

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar yeni sezon bölümleriyle ekran yolculuğuna devam ediyor. Reyting oranları düşen Arka Sokaklar’ın final yapacağı ileri sürülmüştü. Yapımcı firma reytingleri yükseltmek için oyuncu kadrosunu güçlendirmeye karar verdi.

Arka Sokaklar dizisinde büyük değişim! Yıldız oyuncu kadroya dahil oldu...

Ekranların en uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi zengin oyuncu kadrosu ve sevilen senaryosuyla dikkat çekiyor. Arka Sokaklar 18. Sezon bölümleri seyirci karşısına çıkıyor. Cuma akşamları yayınlanan Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti dizilerinin reyting pastasından önemli bir pay aldığı görülüyor. Arka Sokaklar yeni bölümü ise reyting listesinin alt sıralarında kaldı. Sabit seyirci kitlesini korumayı başarsa dahi; fenomen dizi için tehlike çanları çalmaya başladı.

Arka Sokaklar Final Yapacak Mı?


Kanal D’nin sevilen dizisi Arka Sokaklar 18. Sezon açılışını yaptı. Cuma akşamı ekrana gelen yeni sezonun ilk bölümü seyirciden tam not aldı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde görevli özel bir ekibin hem iş hem de aile hayatlarının anlatıldığı dizi seyirci için vazgeçilmez konumunda bulunuyor. Geride kalan 17 sezon boyunca Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden önemli isimler yer almıştı. Geçtiğimiz sezondan itibaren yayın gününden dolayı reyting kaybeden dizinin yenilenmez zamanın geldiği düşünülüyor. Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti dizileriyle rekabette geri kalan Arka Sokaklar’ın final yapacağı ileri sürülmüştü. D Media tarafından yapımcılığı üstlenilen dizinin final yapacağı iddiaları yalanlandı. Yeni sezonda reyting listesinin üst sıralarına tırmanmak isteyen Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosuna önemli takviyeler yapılmasına karar verildi.

balamiremren-322402294-438116975072594-6453809935919129306-n-819x1024.jpg

Arka Sokaklar Oyuncu Kadrosuna Takviye


Zafer Ergin, Özgür Ozan, Ozan Çobanoğlu ve İlker İnanoğlu’nun başrollerini paylaştığı Arka Sokaklar dizisine yeni bir karakter dahil olacak. Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un senaryosunu kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Orhan Oğuz oturmaya devam ediyor. Arka Sokaklar oyuncu kadrosuna Tuzak dizisi ile çıkış yakalayan Balamir Emren’in katıldığı açıklandı. Doktor Yağız karakterine hayat verecek olan yakışıklı oyuncu genç kızların en beğendiği isimler arasında yer alıyor. Arka Sokaklar oyuncu kadrosunda Balamir Emren ile birlikte Perihan Ünlücan, Oğuz Peçe, Tunç Oğuz, Ali Haydar Çataltepe, Gizem Terzi, Özlem Çınar, Hülya Kalebayır, Elvan Dişli, Gaye Gürsel, Nazlı Tosunoğlu, Ecem Öz, Furkan Göksel, Kerim Han Duman, Can Başak, Ada Baykal, Onurcan Sesli ve Mustafa Efe Günay bulunuyor.