Armağan Çağlayan’a konuk olan Elif Karlı soruya öyle bir yanıt verdi ki

196Sekiz’in yeni serisi “Şimdiki Aklım Olsaydı’nın” yeni bölümünde Armağan Çağlayan'a Elif Karlı konuk olarak katıldı.

Armağan Çağlayan’a konuk olan Elif Karlı soruya öyle bir yanıt verdi ki

Elif Karlı bir dönem popüler olan şarkısıyla ilgili bomba etkisi yaratacak ifadeler kullandı. Bir dönem 'Yanına bırakmam' şarkısıyla damgasını vuran Elif Karlı Armağan Çağlayan'a konuk oldu. Şarkıcı Elif Karlı eşi Cengiz Karlı'yı kaybetmenin acısını halen yaşadığını ifade etti.

armagan-caglayana-konuk-olan-elif-karli-soruya-oyle-bir-yanit-verdi-ki.jpg

ŞİMDİKİ AKLIM OLSA SÖYLEMEZDİM
Eşine dair konuşurken duygusal anlar yaşayan Elif Karlı bir döneme damgasını vuran şarkısına dair de samimi itiraflarda bulundu. Armağan Çağlayan "O sene şu an olsa o şarkıyı size söyletmezler linç" dedi. Elif Karlı ise "Lincin ötesi ben de söylemem" diyerek şaşkına çevirdi. Armağan Çağlayan ise "Öyle mi? Çünkü sözler bizim oranın adetleri meşhurdur cinayetleri yanına bırakman ben senin bitene kadar ihanetleri... İçinde cinayet ihanet her şey var" ifadelerini kullandı. Elif Karlı ise şarkıyı yazan Ercan Saatçi'yi de anarak "Şey derdim cinayet yerine başka bir kelime seçelim mi derdim?" dedi. Elif Karlı o dönem şarkının inanılmaz tuttuğunu dile getirerek "Şimdiki aklım olsaydı o sözü söylemezdim, şarkıyı söylerdim, klibi de çekerdim. Her zaman da söyledim bunu çok ekmeğini yedim bu şarkının" ifadelerini kullandı.

armagan-caglayana-konuk-olan-elif-karli-soruya-oyle-bir-yanit-verdi-ki-001.jpg

ELİF KARLI KİMDİR?
Elif Karlı, 1974 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda eğitim almıştır. 2009 yılında ''Yılın Ümit Veren Kadın Şarkıcısı'' seçilmiştir ve albümüyle başarı kazanmıştır.