Aşka Düşman oyuncuları kimler? TV8 Aşka Düşman nerede çekiliyor?

TV8’in yeni dizisi Aşka Düşman ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başrolünde Nazan Kesal’ın yer aldığı Aşka Düşman oyuncuları kimler? Aşka Düşman ne zaman yayınlanacak? Aşka Düşman konusu nasıl olacak?

Aşka Düşman oyuncuları kimler? TV8 Aşka Düşman nerede çekiliyor?

Yeni sezonun heyecanla beklenen projelerinden Aşka Düşman için geri sayım başladı. Acun Medya tarafından yapımcılığı üstlenilen dizi başrol oyuncusu tartışmaları ile gündeme gelmişti. Aşka Düşman dizisinin erkek başrol oyuncusunun Kaan Yıldırım olduğu açıklandı. Lakin, yakışıklı oyuncu ani bir kararla diziden ayrıldı. Pınar Deniz ile yaşadığı aşkla magazin gündeminin ilk sırasına yerleşen Kaan Yıldırım, Aşka Düşman dizisinin oyuncu kadrosundan çıkarıldı. Kaan Yıldırım’ın yerine ise Cem Yiğit Üzümoğlu geldi.

kultur-sanat-aska-dusman-dizisinde-kaan-yildirimin-yerine-cem-yigit-uzumoglu-basrol-oldu.webp

Aşka Düşman oyuncu kadrosu

TV8 ekranında seyirciyle buluşacak olan Aşka Düşman dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden önemli isimler yer alıyor. Dizinin en önemli silahı ise Nazan Kesal olacak. Usta oyuncunun başrolünde yer alacağı Aşka Düşman dizisinin yönetmen koltuğunda ise seyircinin yakından tanıdığı bir isim yer alıyor. Televizyon efsanesi olarak değerlendirilen Yaprak Dökümü dizisinin yönetmeni Mesude Eraslan, Aşka Düşman dizisi ile geri dönüyor. Eylem Canpolat ve Ozan Aksungur tarafından senaryosu kaleme alınan dizi de bir anne ve kızlarının hikayesi anlatılacak.

aska-dusman-dizisinde-kaan-yildirimin-yerine-cem-yigit-uzumoglu-basrol-oldu-2-1695227181.jpg

Aşka Düşman dizisinde başrolleri Nazan Kesal ile birlikte Buse Meral, Cem Yiğit Üzümoğlu, Esra Ruşen ve Merve Nur Bengi üstlenecek. Nazan Kesal tarafından Bahriye karakteri canlandıracak. Bahriye’nin kızları İnci Neva’ya Buse Meral, Feraset’e Esra Ruşan ve Mahur’a da Merve Nur Bengi hayat verecek. Kaan Yıldırım’ın yerine başrol erkek oyuncusu seçilen Cem Yiğit Üzümoğlu’nu ise Uygar karakterini canlandırırken izleyeceğiz. Aşka Düşman oyuncu kadrosunda Bihter Dinçel, Barış Aytaç, Bedia Ener ve Ebru Aykaç’ta yer alacak.

mesuderarslan-379683560-681551744025497-989317278383321554-n-1-819x1024.jpg

Aşka Düşman konusu nedir?

TV8’in yeni dizisi Aşka Düşman senarist ekibinde seyircinin yakından tanıdığı Eylem Canpolat yer alacak. Bahriye ve kızları İnci Neva, Feraset ve Mahur’un mücadele dolu hayat hikayesi işlenecek. Bahriye, kızları üzerinde tam bir hakimiyete sahiptir. Anne olarak kızlarını koruması gerektiğini düşünmektedir. Güçlü bir anne figürü ile büyümüş olan İnci Neva, Feraset ve Mahur ise birbirinden farklı karakterlere sahiptir. Lakin, annelerinin tek bir sözü ile hayatlarını tamamen değiştirmeye hazır konumda bulunmaktadırlar. Heyecanla beklenen Aşka Düşman dizisinin çekimleri 1 Ekim’de başlayacak. İstanbul’da gerçekleştirilecek olan çekimler için set ekibi yoğun bir çalışma yürütüyor. Aşka Düşman dizisinin hangi gün yayınlanacağı ise netlik kazanmadı. Ekim ayı içerisinde dizinin ekrana gelmesi bekleniyor.