Aylin Coşkun; Sinan Akçıl, paramın üstüne yattı

Şarkıcı Aylin Coşkun, Sinan Akçıl'ın seneler önce kendisinden şarkı karşılığında 10 bin dolar aldığını ancak beste vermediğini söyleyerek isyan etti.

Aylin Coşkun; Sinan Akçıl, paramın üstüne yattı

TV8 ekranlarında yayınlanan Aramızda Kalmasın programının konuğu olan Aylin Coşkun, Sinan Akçıl'ın seneler önce kendisinden 10 bin dolar aldığını ancak şarkı vermediğini dile getirdi.

aylin-coskun-sinan-akcil-paramin-ustune-yatti-001.jpg

HALLEDECEĞİM DEDİ AMA BİR ŞEY YAPMADI

Canlı yayında müzik sektörü hakkında yorumda bulunan Aylin Coşkun, “Müzik dünyasında bazı dolandırıcılar var. Şarkı için 10 bin dolar vermiştim zamanında yapmadıkları gibi bir de pişkin pişkin dolaşıyorlar” sözleri hatırlatılması üzerine şu ifadeleri kullandı: “İsim vermeyeceğim hepsi arkadaşım. Bunu herkes bilir, bizim piyasada yılladır şarkı almak 10 bin dolar. Ben o dönem parayı TL'ye çevirerek vermiştim. Karşılığında şarkımı alamadığım için ya şarkımı verin ya da paramı verin diyorum. Söylediğimizde 'Biz öyle bir para almadık' diyorlar. Ya arkadaş seni vallahi tokat manyağı yaparım. Şarkımı ya da paramı vermezlerse şahitler huzurunda dava açacağım. Bu dolandırıcılığa girer, ayıptır ya. 5-6 yıldır duruyor o para. Sinan Akçıl benden paramı alıp şarkımı vermedi. Paramın ve şarkının üstüne yattı. O da bir açıklamasında 'Aylin'i üzmüşüm, halledeceğiz' dedi ama bir şey yapmadı.”

aylin-coskun-sinan-akcil-paramin-ustune-yatti.jpg

AYLİN COŞKUN KİMDİR?

1976'da Türk asıllı bir ailenin kızı olarak Almanya'da dünyaya elen şarkıcı İzmir, Cumhuriyet Kız Meslek Lisesi'ni bitirmiştir. 1997'de güzellik yarışması Miss Globe 'da Türkiye Güzeli seçilmiştir. Müziğe olan ilgisiyle müzisyen hocalardan şan dersleri alıp bu konuda eğitimini tamamlamak üzere girdiği Müjdat Gezen Sanat Merkezi Şan ve Solfej bölümünden mezun olmuştur.