Banu Parlak Polat ailesinden şikayetini geri çekti

Banu Parlak, güzellik merkezini kurşunladıkları gerekçesiyle şikayetçi olduğu Engin ve Dilan Polat'a açtığı davadan şikayetini geri çekti.

Banu Parlak Polat ailesinden şikayetini geri çekti

Konuyla alakalı açıklama yapan Parlak, "Nilda'nın bana 'Annem senin kurşunlandığın gün çok ağladı' demesi üzerine dosya benim için bitmiştir" ifadelerini kullandı. Geçtiğimiz yıl güzellik merkezi kurşunlanan Banu Parlak, Engin ve Dilan Polat'ın da aralarında olduğu sanıklardan şikayetçi olmuştu. Geçtiğimiz haftalarda görülen davada çiftin tutukluluk hallerinin devamına karar verilirken Banu Parlak, şikayetinden vazgeçtiğini duyurdu.

banu-parlak-polat-ailesinden-sikayetini-geri-cekti.jpg

“KURŞUNLANDIĞIN GÜN ANNEM ÇOK AĞLADI”

Osyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda Polat çiftinin ailesiyle görüştüğünü ve davadan geri çekildiğini belirten Banu Parlak, şu ifadeleri kullandı: "Yaşamış olduğum korkunç olay sonrasında eski arkadaşım Dilan Polat ve ailesi aynı dönemde zorlu süreçlerden geçmemiz sebebiyle görüşme sağlayamamıştık. Yakın süreçte aile ortamında bir araya geldik ve yaşadığımız zorlukları birbirimize anlattık. Nilda'nın bana 'Banu abla annem senin kurşunlandığın gün çok ağladı' demesi üzerine dosya benim için kapanmıştır. Ben bu zamana kadar karşımda muhatap bulamıyordum, avukatım ile yapmış olduğumuz durum değerlendirmesi sonucu olayı direk şahısların kendisinden dinlememiz gerektiği kanısına vardık…

banu-parlak-polat-ailesinden-sikayetini-geri-cekti-001.jpg

UMARIM ADALET YERİNİ BULUR

Avukatım sayesinde sonunda bana durumu net izah edebilecek bir muhatap buldum durumu detaylı olarak dinledim Dilan ve ailesinin böyle bir eylemde bulunmayacağına kanaat getirdim bu nedenle de kendileri hakkında şikayetten vazgeçtim umarım adalet yerini bulur. Şunu da belirtmek isterim Dilan Polat, Engin Polat ve Sezgin Polat benim şikayetimden bir gün dahi içeride yatmadı benim dosyamda verilen tutuklama kararı hiç infaz edilmedi bu zamana kadar olan tutukluluk sebepleri mali dosyadır tutukluluklarının sebebi asla ben olmadım” ifadelerini kullandı.