Beyazıt Öztürk müjdeyi verdi

Acun Ilıcalı'nın ardından Beyaz Show'un geri döneceği haberini doğrulayan Beyazıt Öztürk, çekimlerin nisan ayında başlayacağını tüm sevenlere duyurdu.

Beyazıt Öztürk müjdeyi verdi

Yürüyüş yaparken objektiflere yansıyan Beyazıt Öztürk, Beyaz Show'un tam tarihi ve sürprizlerini de yakın zamanda açıklayacağını dile getirdi. Acun Ilıcalı katıldığı bir YouTube programında Beyaz Show'un geri döneceğinin müjdesini tüm sevenlerle paylaşmıştı. Acun Ilıcalı'dan sonra yaptığı açıklamada güzel haberi doğru olduğunu ifade eden Beyazıt Öztürk, son açıklamasında çekimlerin nisan ayında başlayacağı bilgisini paylaştı.

beyazit-ozturk-mujdeyi-verdi.jpg

NİSAN AYINDA BAŞLAYACAK

Geçtiğimiz sabah yürüyüş yaparken Aramızda Kalmasın ekibinin objektifine yansıyan başarılı sunucu Beyazıt Öztürk, “Her şey yolunda iyiyim. Yalnız olduğum için mutfakta iyiyim. Beyaz Show nisan ayında başlayacak. Tam tarihi ve sürprizleri açıklayacağım” sözleriyle müjdeyi verdi.

beyazit-ozturk-mujdeyi-verdi-001.jpg

FARKLI ŞEYLER YAPMAK İSTİYORUZ
Beyazıt Öztürk, daha önce programla ilgili yaptığı bir açıklamada “Öyle bir niyetimiz var başlamak gibi ama tarihi ve içeriğiyle ilgili çok iyi bir şey yapmak istiyoruz. Çünkü bıraktığımız yer çok güzeldi. İnsanların aklında da keyifli ve güzel kaldı. Onun için programın içini yeniden doldurup aynı şeyler yapmayıp farklı şeyler yapmak istiyoruz. İnsanlar sıkılmasın 'Yine mi aynı şeyler' demesinler. Yaptığım işlerin insanlar için ne kadar değerli olduğunu biliyorum. O yüzden biz de izleyiciye saygı gösterip en değerlisini vermek için bekliyoruz” şeklinde ifadeler kullanmıştı.