Cansu Taşkın; Herkes haddini bilsin

Yılmaz Erdoğan'la yaşadığı aşkla gündemde bomba etkisi yaratan Cansu Taşkın konu ile alakalı yeni bir açıklamada bulundu.

Cansu Taşkın; Herkes haddini bilsin

İlişkinin iki günlük gösterilmesine tepki gösteren model, “Hiçbir zaman o tarz bir insan olmadım. Benim de ailem var. Herkes kendine gelsin ve haddini bilsin” dedi. İnci Taneleri dizisiyle ekranlara geri dönüş yapan Yılmaz Erdoğan'ın, iki senedir herkesten gizlediği bir mankenle aşk yaşadığı iddiası uzun süre magazin gündemini çalkalamıştı. Dedikoduların sonrasında da o ismin Cansu Taşkın olduğu öğrenilmişti.

cansu-taskin-herkes-haddini-bilsin.jpg

“BİR GÜNDE CANSU TAŞKIN OLMADIM”
Yılmaz Erdoğan'la yaşadığı aşkla adından sık sık söz ettiren Cansu Taşkın konu ile alakalı yeni bir açıklamada bulundu. Model, ilişkinin iki günlük gösterilmesine sert tepki gösterdi. Antalya'da defileden döndüğünü dile getiren model, "14 yaşından beri defilelerde yer alıyorum. Bir günde Cansu Taşkın olmadım" ifadelerini kullandı.

cansu-taskin-herkes-haddini-bilsin-001.jpg

“BİR İLİŞKİ YAŞANDI”
Yılmaz Erdoğan ile yaşadığı aşkla gündem olan Taşkın, "Özel hayatımı özelimde yaşıyorum. Herkesin saygı duyması lazım. Hiçbir zaman ön planda tutmadım. Ön planda tutsaydım ilişki olduğu zaman yapardım. Özel hayatımı hiçbir zaman konuşmadım" şeklinde konuştu. Kardeşi Elif Vurgun'un paylaştığı video ve fotoğrafların izinsiz çekildiği iddiasına model, "Çok şey konuşuluyor. İki günlük ilişki gösterildiği ve dava açılacağı dendiği için yalanladım. Dava söz konusu olamaz, bir ilişki yaşandı. Allah herkesin yolunu açık etsin" şeklinde cevap verdi. Taşkın, 'Görüntüler çıktıktan sonra Yılmaz Bey sizi aradı mı?' sorusuna, "Bu özel hayatım. Konuşup konuşmamam kimseyi ilgilendirmiyor. Abartılacak bir durum yok. İki günlük gösterildiği için kardeşim çıkar konuşur, abim de konuşur. Sizin kızınıza da böyle ithamda bulunursa sizin aileniz de ayaklanır. Her görüntü izin alınarak, benim telefondan çekilir. Kardeşim kendi insiyatifinde paylaştı. Özelde olan hiçbir şey paylaşılmadı. İki günlük ilişki gösterildi. Hiçbir zaman o tarz bir insan olmadım. Böyle gösterildiği için benim de ailem var. Herkes kendine gelsin" ifadelerini kullandı. Snobmagazin'in haberine göre, Taşkın, haberlerin çıktığı dönem annesi ameliyat olduğu için konuşmadığını sözlerine ekledi.