Ceylan Ertem özel hayat sorusuna öyle bir yanıt verdi ki..

Dillere pelesenk olan şarkıları, kendine has tarzı ve sosyal medya paylaşımlarıyla zaman zaman gündemde yerini alan ünlü şarkıcı Ceylan Ertem bu defa Pınar Fidan ve Seda Yüz'ün YouTube programına konuk olarak katıldı.

Ceylan Ertem özel hayat sorusuna öyle bir yanıt verdi ki..

Hayatına dair sorulara yanıt veren Ceylan Ertem özel hayat sorusu karşısında önce ne diyeceğini bilemedi sonra verdiği yanıtla sosyal medyayı adeta salladı Seslendirdiği şarkıları ve kendine has tarzı ile geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Ceylan Ertem açıklamaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla ara ara kendine gündemde yer ediniyor.

ceylan-ertem-ozel-hayat-sorusuna-oyle-bir-yanit-verdi-ki.jpg

“KÖYDE ADAM BİTİNCE BAŞKA KÖYE TAŞINMAM GEREKİYOR”

Ünlü şarkıcı bu defa Pınar Fidan ve Seda Yüz'ün YouTube programına konuk olarak katıldı. Hayatına dair samimi açıklamalar yapan Ceylan Ertem köy hayatını da bahsetti. İstanbul'u terk edip köye yerleşen ünlü isme köyde özel hayatını nasıl yaşadığı sorusu soruldu. Ceylan Ertem'e, Seda Yüz "seksi ne yapıyorsun, nasıl hallediyorsun?" sorusunu sorarken Pınar Fidan da "Düşünmemeye mi çalışıyorsun?" şeklinde sordu. Ceylan Ertem bu sorular karşısında sessizliğini korudu. Ceylan Ertem'e daha sonra çok taşınmasına dair bir soru yönlendirildi ve ünlü şarkıcı "Köyde adam bitince başka köye taşınmam gerekiyor. 20 senede 19 ev değiştirmek zorunda kaldım" şeklinde yanıt verdi.

ceylan-ertem-ozel-hayat-sorusuna-oyle-bir-yanit-verdi-ki-001.jpg

CEYLAN ERTEM KİMDİR?

Ceylan Ertem, 26 Aralık 1980 tarihinde Adapazarı’nda hayata gözlerini açmıştır. Müzik hayatına 1992 yılında Adapazarı Belediyesi çocuk ve gençlik korosu’na katılarak başlayan sanatçı ilk olarak gitar dersleri almıştır. Söz yazmaya ve şarkı söylemeye başlayan Ceylan Ertem, 1999 yılında müzik eğitimine devam edebilmek için İstanbul’a taşınmıştır. Akademi İstanbul’da 1 yıl müzikal şarkıcılığı eğitimi almıştır.