Deniz Akkaya; Anneliğe dair bildiğim her şey darmadağın

Yaşanan tartışmalardan ötürü kızı devlet koruması altına alınan ünlü manken Deniz Akkaya, çocuğunun odasında ikinci bir telefon buldu.

Deniz Akkaya; Anneliğe dair bildiğim her şey darmadağın

Kızının telefon şifrelerini açmaya çalışan Deniz Akkaya, "Aklımı kaybetmek üzereyim, anneliğe dair bildiğim her şey darmadağın" ifadelerini kullandı.
Eski manken Deniz Akkaya, geçtiğimiz ay telefonunu aldığı için 16 yaşındaki kızı tarafından önce şiddete maruz kaldığını sonra da balkona kilitlendiğini ifade ederek polis çağırmıştı. Aile karakolluk olurken 16 yaşındaki genç kız devlet koruması altına alınmıştı. Yaşananların sonrasında kızının odasına giren Deniz Akkaya, ikinci bir telefon buldu.

deniz-akkaya-annelige-dair-ildigim-her-sey-darmadagin.jpg

KIZININ ODASINDA İKİNCİ BİR TELEFON BULDU
X hesabından yaptığı bir paylaşımda kızına ait ikinci bir telefon bulduğunu söyleyen Deniz Akkaya, "Aklımı kaybetmek üzereyim. Kızımın odasını hayatımda ilk kez kontrol ediyorum ve ikinci bir telefon çıktı. Anneliğe dair bildiğim her şey darmadağın... Bütün güvenim yerle bir... Yepyeni bir Iphone. Yine kilitli ama kendi ismi yazıyor. Allah'ım sen aklıma mukayyet ol" şeklinde ifadeler kullandı.

deniz-akkaya-annelige-dair-ildigim-her-sey-darmadagin-001.jpg

Takipçilerinden gelen yorumlara tepkisiz kalamayan Deniz Akkaya, sözlerine şu şekilde devam etti: "Bu arada şu anki fiyatı en az 60 bin TL olan bir telefonu çocuğumun nereden aldığını/kimden aldığını bilmek onun sınırlarını ihlal etmek değildir. Bir telefonun şifresi ile uğraşırken ikincisi çıktı. Akıl sağlığı yerinde olan bir insan bu konuda endişe duyar, son derece doğaldır."