Deniz Akkaya kızıyla mesajlaşmalarını ifşa etti

Son dönemlerde kızıyla yaşadığı olaylarla adından sık sık söz ettiren Deniz Akkaya bu sefer de kızıyla mesajlarını ifşa etti.

Deniz Akkaya kızıyla mesajlaşmalarını ifşa etti

Konuşmalarda Akkaya'nın kızını zorla spora göndermeye çalışarak küfrettiği gözlemlendi. Deniz Akkaya, Efe Önbilgin ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Ayşe ile yaşadığı sorunlarla gündemden düşmek bilmiyor. Tartıştığı kızının kendisini balkona kilitlediğini söyleyerek eve polis çağıran ve sonrasında kızını devlet korumasına veren Akkaya, bu sefer de konuşmalarını sosyal medya hesabından ifşa etti.

deniz-akkaya-kiziyla-mesajlasmalarini-ifsa-etti.jpg

KEŞKE HAYATIMI YAŞAMAYA DEVAM ETSEYDİM
Bu süreçte yaşanan her şeyi X hesabından paylaşan Deniz Akkaya, kızı Ayşe ile de WhatsApp konuşmalarını yayınladı. Ünlü isim paylaşımında kızıyla yaşanan sorunları şu sözlerle ifade etti: "Ve evet çok sinirlendiğim zamanlar oldu ve dozu giderek arttı. Okula gidip ağlamıştır ama okuldaki yetkisiz eleman hanımefendi neden ağladığını tam olarak açıp bana sormuş mudur hayır! Çocuğumun spor yapmasını istemem kadar doğal bir şey var mı? Ve spor ancak zorlanıldığında başarı getiren bir akışkanlıktır. Utanmaz arlanmaz ailem, Ayşe'yi bize gönderiyordu derken sebebini hiç anlattınız mı?
Benim ailem için spor önemli bir şey değil, günde 20 saat televizyon seyretse en iyi çocuk babam için o, bunun sebebini de en acı gerçekleri ile anlatacağım zamanı gelince… Evet çocuğum için en iyisini istedim yeri geldiğinde spora gitmesini zorladım… Keşke zorlamasaymış olduğu haline bıraksaymış tıpkı babası gibi hayatımı yaşamaya devam etseydim doğru…"

deniz-akkaya-kiziyla-mesajlasmalarini-ifsa-etti-001.jpg

Deniz Akkaya'nın kızına gönderdiği mesajda "Sana seçme şansı veriyorum. Yüzmeye gideceksin, gitmezsen de dedenle yaşayacaksın. Artık evdeki dertlerle uğraşmaktan, sana sürekli senin iyiliğin için olan şeyleri zorla yaptırmaya çalışmaktan, Elmas'la uğraşmaktan, dedenle uğraşmaktan hayatımı bırak yaşamayı iş yapamıyorum ya. Hayatımın anasını s...." yazdı. Ayşe'nin de annesine "Okul açıldığından beri 2 kere okulda ağladım. Sana duygusal baskı yapmaya çalışmıyorum ama bu okul yılı diğerleri kadar kolay geçecekmiş gibi davranıyorsun. Artık yüzmeye gitmek istemediğimi söylediğimde artık yüzmeye gidemeyeceğimi kastetmiştim çünkü dersin yarısını omzum yüzünden ağlayarak geçiriyorum. Yüzmekten nefret ediyorum çünkü eskisi gibi yapamıyorum ve benim iyiliğim için bu konuda bu kadar ısrar ettiğini biliyorum ama yüzmek bana artık iyi gelmiyor" şeklinde veriyor. Akkaya'nın mesajların devamında kızına çok öfkelenerek "Sen nankörsün nankör. Arkadaş her istediğini mi yapacaksın nedir ya. Kabul etmiyorum spor yapmayan bir çocuk ve şu an bize en yakın, sana en etkili olacak spor yüzme. Bu yaştan sonra tenise başlayacaksın, voleybolcu mu olacaksın? Saçmalıyorsun sen ya. Yeter buraya kadar getirdin, ben evi terk ediyorum" ifadelerini kullanıyor.