Dilek Taşı oyuncuları kimler? Kanal D Dilek Taşı nerede çekiliyor?

Kanal D’nin yeni dizisi Dilek Taşı ilk bölümü ile seyirciden tam not almayı başardı. Heyecan ve gerilimin bir arada sunulduğu Dilek Taşı oyuncuları kimler? Perşembe akşamları ekrana gelen Dilek Taşı nerede çekiliyor? Dilek Taşı dizisinin konusu nedir?

Dilek Taşı oyuncuları kimler? Kanal D Dilek Taşı nerede çekiliyor?

Yeni sezonun en iddialı yapımları arasında gösterilen Dilek Taşı ilk bölümü ile ekran yolculuğuna başladı. 1980’li yılların Türkiye’sinin anlatıldığı dizinin yapımcılığını Pastel Film’den Yaşar İrvül ve Efe Ergül’üne üstlendiği Dilek Taşı’nın yönetmen koltuğunda Altan Dönmez otururken, senaryosunu ise Can Sinan kaleme alıyor. Perşembe akşamları ekrana gelen dizi farklı senaryosu ve zengin oyuncu kadrosuyla uzun soluklu olacağının sinyallerini verdi.


Dilek Taşı oyuncuları kimler?

Pastel Film imzalı Dilek Taşı dizisinin başrollerinde Salih Bademci ve Hazal Subaşı yer alıyor. Dilek Taşı dizisinin oyuncu kadrosunda Ozan Dolunay, Elif Doğan, Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Çiçek Dilligil, Engin Yüksel, Afra Karagöz, Lena Naz Kalaycı ve Ömer Toprak Yılmaz gibi birbirinden önemli isimler rol alıyor. Can Sinan tarafından senaryosu hazırlanan dizi de bir baba ve kızının hayata tutunma mücadelesi anlatılıyor.


Dilek Taşı dizisinde kim kimdir?


Salih Bademci (Mustafa Yılmaz)

Ozan Dolunay (Kenan)

Hazal Subaşı (Figen)

Perihan Savaş (Macide Rona)

Teoman Kumbaracıbaşı (Aras Rona)

Özge Özberk (Rüçhan Rona)

Elif Doğan (Sevda Rona)

Dilek Taşı dizisi nerede çekiliyor?


Ekranların yeni dizisi Dilek Taşı nerede çekiliyor sorusu da gündemin ilk sırasına yerleşti. Dilek Taşı dizisinin çekimleri İstanbul’da gerçekleştiriliyor. Dizi de yer alan yazlık ev ise İstanbul’un Kumburgaz ilçesinde bulunuyor. Ana çekim yeri olan konak ise Emirgan ilçesinde bulunuyor.