Ebru Gündeş evlendi!

2021 yılında Reza Zarrab ile olaylı bir şekilde ayrılan Ebru Gündeş, bir süredir gözlerden uzak aşk yaşadığı 12 yaş küçük sevgilisi Murat Özdemir ile bugün Dubai'de nikah masasına oturdu.

Ebru Gündeş evlendi!

Güçlü sesi ve tarzıyla her daim adından söz ettirmeyi başaran Ebru Gündeş, bir süredir kendisinden 12 yaş küçük iş insanı Murat Özdemir ile ilişki yaşamaktaydı. İlişkisini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Ebru Gündeş, bugün sevgilisiyle dünyaevine girdi.

ebru-gundes-evlendi-001.jpg

BALAYI İÇİN KÖRFEZ TURU YAPACAKLAR

Gazete Magazin'de yer alan bir habere göre, günlerdir Murat Özdemir'le evleneceği iddiasıyla gündemden düşmek bilmeyen ve herhangi bir açıklamada bulunmayan Ebru Gündeş bugün Dubai'de genç sevgilisiyle nikah masasına oturdu. Sadece yakın çevresinin katıldığı bir törenle evlenen Ebru Gündeş ile Özdemir'in balayı için Körfez turu yapacağı iddia edildi. Gündeş'in nikahtan kareleri paylaşıp paylaşmayacağı ise çok merak ediliyor. Murat Özdemir'in yakın zaman önce Ebru Gündeş için çocuklarının annesi Selin Kabaklı ile yollarını ayırmıştı.

ebru-gundes-evlendi.jpg

DAHA ÖNCE YAPTIĞI EVLİLİKLER

49 yaşındaki Ebru Gündeş daha önce 3 defa nikah masasına oturmuştu. Usta sanatçı ilk evliliğini 1990 yılında Hamdi Vardar ile yapmış fakat birlikteliği 3 yıl sürmüştü. İkinci evliliğini 2002 yılında Ömer Durak ile yapa Ebru Gündeş, 1 yıl sonra tek celsede boşanmıştı. Gündeş, üçüncü evliliğini ise 2010 yılında Reza Zarrab ile yapmış, ikilinin 2011'de Alara adında bir kız çocukları dünyaya gelmiş ancak 2021 yılında olaylı şekilde yollarını ayırmıştı.