Eski halini unutun! İğne ipliğe dönen Ata Demirer’i görenler tanıyamıyor

Ünlü komedyen Ata Demirer, fazla kilolarından kurtuldu ve iğne ipliğe döndü. Beslenme alışkanlığını değiştiren ve sporu bırakmayan Demirer, kısa bir sürede fazla kilolarından kurtuldu. Ata Demirer’in eski halinden eser kalmadı.

Eski halini unutun! İğne ipliğe dönen Ata Demirer’i görenler tanıyamıyor

Ekranların sevilen yüzü ünlü komedyen Ata Demirer, beslenme alışkanlığını değiştirerek spora başladı. Sporu bırakmayan ünlü komedyenin son halini görenler tanıyamıyor. Kısa süre içinde fazla kilolarından kurtulan Demirer’i görenler tanıyamıyor. Son olarak smokinle verdiği pozlarını yayınlayan Demirer’in son hali beğeni topladı. Fit haliyle dikkat çeken ünlü ismin son paylaşımları çok beğenildi.

FAZLA KİLOLARINDAN KURTULDU

Projeleri, oyunculuğu ve yeteneğiyle ekranların sevilen yüzleri arasında olan ünlü komedyen Ata Demirer, son günlerde verdiği kilolarla gündemde. Düzenli sporla fit bir görüntü yakalayan ünlü ismin son halini görenler ‘İğne ipliğe dönmüş’ yorumunu yapıyor. Beslenme alışkanlığını değiştiren ve sporu bırakmayan Demirer, smokinle verdiği pozları paylaşınca beğeni butonu çöktü. Çok sayıda ünlü isim de Demirer’in son paylaşımına beğeni ve yorum yağdırdı.

eski-halini-unutun-igne-iplige-donen-ata-demireri-gorenler-taniyamiyor.jpg

eski-halini-unutun-igne-iplige-donen-ata-demireri-gorenler-taniyamiyor-001.jpg

EKMEK TÜKETİMİNİSINIRLADI

Daha önce verdiği kilolarla ilgili açıklamalarda bulunan Ata Demirer, ekmeği kestiğini ve düzenli yürüyüşle kilo verdiğini söylemişti. Ekmeği sadece sabah bir dilim yediğini söyleyen ünlü isim, ‘Yersem geri alırmışım. Öğlen akşam ekmek yemedim. Günde 1 saat ya yürüdüm ya yürümedim. Bir de pilavdır, makarnadır haftada bir.’ demişti.