Fenomen Eylül Öztürk iddialar karşısında sessizliğini bozdu

ABD'de yaşamını sürdüren ve güzellik merkezleri bulunan Eylül Öztürk de hakkında çıkan “5 milyon dolar ve ABD'de 11 ev” iddiasına yanıt verdi.

Fenomen Eylül Öztürk iddialar karşısında sessizliğini bozdu

Eylül Öztürk'ün “Anlatsam bana inanacak mısınız?” Öztürk'ün Dilan Polat'la aynı masaya oturduğu fotoğraf gündem yaratmıştı. Bir süre önce Amerika'ya yerleşen ve hakkında “5 milyon dolar ve ABD'de 11 ev” iddiaları öne sürülen Eylül Öztürk sessizliğini bozdu. Öztürk yaptığı bir açıklamada “Bana inanacak mısınız?” Dedi.

fenomen-eylul-ozturk-iddialar-karsisinda-sessizligini-bozdu.jpg

PEŞİN PARAYLA EV ALDIKLARI KONUŞULUYOR

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin kara para aklama suçlamasıyla tutuklanmasının sonrasında diğer fenomenler de göz önünde bulundurulmuştu. Bu isimlerden biri de çift Eylül Öztürk ve eşi Barış Kenan Özkan. Güzellik merkezleri ve kozmetik markası sahibi olan fenomen çiftin milyon dolarlar ile ABD'ye gittikleri ve peşin parayla çok sayıda ev aldıkları iddia edildi.

fenomen-eylul-ozturk-iddialar-karsisinda-sessizligini-bozdu-001.jpg

“İNANACAK MISINIZ?”

Mallarına el konulacak korkusu ile mallarını kaçırdıkları ileri sürülen fenomen Eylül Öztürk Özkan, hakkında çıkan iddialara sosyal medya hesabından “Benden gündemle ilgili açıklama yapmamı bekliyorsunuz arkadaşlar ama ne açıklama yapayım yani benim yaptığım açıklamanın herhangi bir hükmü olacak mı, insanlar 'yok o öyle değil, böyle' desem inanacaklar mı? İnanmayacaklar. Benimle ilgili şüphe duyan bir takipçim varsa ben desem ki” Ya o öyle değil' desem inanacak mısınız? Şimdi bütün bu sürece bakın kimlerle ilgili neler söylendi, neler yapıldı. Herkes çıktı açıklama yaptı, inandılar mı? İnanmadılar. 5 evle başladık, bir 24 ev oldu, sonra 11'e düştü” ifadelerini kullandı. Hakkında çıkan iddiaları kesin bir dille reddeden Eylül Öztürk “Yani bilmiyorum ki ne demem lazım, ne bekliyorsunuz benden. Bekleyelim zaman zaten her şeyi gösterir her şeyi.” şeklinde konuştu. Fenomenin açıklaması çok sayıda insana tatmin edici gelmedi.