Gaddar dizisi final yapıyor! Çiçeği burnunda dizi için karar verildi

FOX TV’nin yeni dizisi Gaddar ile ilgili sevenlerini üzecek bir iddia ortaya atıldı. Çağatay Ulusoy’un başrolünde olduğu yeni dizi Gaddar’n yayın günü oldukça tartışılmıştı. Cuma akşamlarının yeni soluğu olan dizinin final yapacağı öne sürüldü.

Gaddar dizisi final yapıyor! Çiçeği burnunda dizi için karar verildi

İddialı dizilerin yayınlandığı Cuma akşamına yeni bir soluk daha eklenmiş ve Gaddar dizisi de Cuma akşamları ekrana gelmeye başlamıştı. Diziyi merak edenler ise yayın gününü eleştirmiş ve dizinin Cuma akşamı değil de başka bir gün yayınlanmasını talep etmişti. Cuma akşamları ekrana gelen diziyle ilgili sevenlerini üzecek bir iddia gündeme geldi. Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’un Dağhan rolüyle sevenlerinin karşısına geçtiği Gaddar dizisinin reytinglerde bekleneni karşılayamadığı için final yapacağı iddia ediliyor. İşte detaylar…

GADDAR DİZİSİ FİNALE ÇOK YAKIN

FOX TV’nin yeni dizilerinden biri olan ve başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Gaddar dizisi merakla beklenen yapımlar arasındaydı. Dizinin Cuma akşamı ekranlara gelmesi reytingler için endişe verici olmuş ve Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti, Survivor All Star gibi iddialı yapımların yayınlandığı günde yayınlanması riskli görülmüştü. Dizinin reytinglerde bekleneni karşılayamadığı iddia ediliyor. Bu sebeple Gaddar dizisinin finale çok yakın olduğu konuşuluyor.

gaddar-dizisi-final-yapiyor-cicegi-burnunda-dizi-icin-karar-verildi.jpg13. BÖLÜMDE FİNAL İDDİASI

Büyük umutlarla ekran macerasına başlayan Gaddar dizisinin reytinglerde bekleneni karşılayamadığı ve düşük reyting aldığı için final kararı aldığı iddialar arasında. Dizinin 13. bölümüyle final yaparak ekran macerasını noktalayacağı da iddialar arasında.