Gamze Özçelik'in avukatından Barış Kılıç açıklaması

Gamze Özçelik'in görüntülerin internete sızdırılmasının ardından suçlanan Gökhan Demirkol'un davasında yıllar sonra oyuncu Barış Kılıç'ın Gamze Özçelik'in görüntülerini çektiği iddia edilmişti.

Gamze Özçelik'in avukatından Barış Kılıç açıklaması

Özçelik'in avukatı Fatih Volkan Barış Kılıç'la ilgili açıklama yaptı ve iddiaları yanıtladı.

Gamze Özçelik-Gökhan Demirkol'un davasında son günlerde yeniden gündeme geldi.

Gamze Özçelik'in görüntülerin internete sızdırılmasının ardından suçlanan Gökhan Demirkol, 10.5 yıl hapis istemiyle yargılanmış ancak yaklaşık bir yıl cezaevinde kaldıktan sonra serbest bırakılmıştı.

Davada ise Gökhan Demirkol'un yakın arkadaşı olan Kızılcık Şerbeti'nin Ömer'i Barış Kılıç'ın da odada olduğu ve görüntüleri çektiği iddia edilmişti.

Demirkol, mahkemede “Üçüncü bir kişi var mı?' sorusuna, “Kesinlikle yok, ben çektim, benim sevgilim o” cevabını vermişti.

Barış Kılıç da yeniden gündeme gelen iddiayla ilgili açıklama yaptı. "Hakkımda iğrenç iftiralarda bulunan herkese yargı önünde hesap soracağım. Bu iddiaların hiçbiri doğru değildir" dedi.

haber.webp

Gamze Özçelik’in ünlü avukatı Fatih Volkan ise yıllar sonra Barış Kılıç iddiasıyla ilgili konuştu.

Volkan, "18 sene önce girdiğim davanın tek sanığı vardı. O da yargılandı. Mahkum oldu ve cezası infaz edildi. Son zamanlarda sosyal medyada çıkan G.Ö’nün videolarını Barış Kılıç’ın çektiği iddia edilmekteyse de bu husus tamamen gerçeklere aykırıdır. Videonun üçüncü bir kişi tarafından çekilmediği bilirkişi raporuyla sabittir." dedi.

"Tarafımca üçüncü bir kişi olduğuna ilişkin bir emare olmuş olsaydı, mutlaka şikayet ederdim. Mahkemede dinlenen otelin güvenlik görevlilerinin beyanında otel odasına iki kişinin çıktığı, bir kişinin lobide beklediği ve daha sonra bu kişinin otelden ayrıldığı beyan edilmiştir." ifadelerini kullandı.

"Antalya’da görülen ana davada sadece tanık olarak dinlemiştir. Ben davalarımla ilgili demeç veren bir avukat değilim. Ancak masum bir insana karşı yapılan bu iftiradan dolayı vicdanım rahatsız oldu. Ve bu hususu, yani Barış Kılıç’ın olay gecesi odada olmadığını açıkça beyan ediyorum." sözlerini açıklamasına ekledi.