Hadise’nin göğüs dekolteli pozları olay yaratacak cinsten

Özel hayatı, sahne tarzı ve iddialı seçimleri ile sık sık magazin gündeminde yer alan ünlü şarkıcı Hadise son olarak makyajsız pozlarıyla gündeme gelmişti.

Hadise’nin göğüs dekolteli pozları olay yaratacak cinsten

En doğal hallerini takipçileri ile paylaşmaya devam eden güzel şarkıcı bu sefer de göğüs dekoltesiyle tüm dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Ünlü şarkıcı Hadise iş insanı Mehmet Dinçerler ile olaylı bir şekilde boşandıktan sonra gündemden düşmek bilmedi. Gerek aşk hayatı gerekse sahne tarzı olay yaratmaya devam eden Hadise pozlarıyla da adından söz ettiriyor.

hadisenin-gogus-dekolteli-pozlari-olay-yaratacak-cinsten.jpg

GÖĞÜSLERİNİ Mİ BÜYÜTMÜŞ

Son olarak çıkardığı “Sevmiyo” şarkısının klibindeki sahneleriyle çokça konuşulan ünlü şarkıcı Hadise sosyal medya paylaşımlarıyla da gündemde yerini koruyor. Her paylaşımı olay olan ünlü şarkıcı göğüslerini ön plana çıkardığı pozlarıyla sosyal medya damga vurdu. Hadise'nin iddialı dekoltesiyle verdiği pozlar hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. Bazı takipçiler ise “Göğüsleri mi büyümüş?” şeklinde yorumlar yaptı.

hadisenin-gogus-dekolteli-pozlari-olay-yaratacak-cinsten-001.jpg

HADİSE HAKKINDA

Hadise Açıkgöz, 1985 yılında, Belçikada doğmuştur. Çocukluğunda şarkı söylemeyi ve ata binmeyi severdi. Ekonomi ve Çağdaş Diller eğitimi aldıktan sonra, en büyük tutkusu olan müziğe yönelmeye karar vermiştir. Ailesi de bu durumu memnuniyetle karşılamış ve Hadise'ye destek olmuştur. Hadise, 2003 yılında Belçika'nın "Popstar"ı olan Idool adlı yarışmaya katılmıştır. Finale kalan 10 isim arasında yer alamasa da birçok yapımcının dikkatini çekmeyi başarmıştır. 2Brains şirketi kısa süre sonra genç kıza sözleşme teklifinde bulunmuştur. Hadise, yapımcıları Yves Gaillard ve Serge Ramaekers ile birlikte kayıt sürecine başlamak için stüdyoya girmiştir.