Hande Soral, Minik Oğlu Ali ile Bensu Soral'ı Ziyaret Etti: Teyze-Yeğen İkilisi İlgileri Üzerine Topladı!

Ünlü oyuncu Hande Soral, ATV'nin popüler dizisi Ateş Kuşları'ndaki Mercan karakteriyle tanınırken, özel hayatıyla da sık sık gündeme geliyor.

Hande Soral, Minik Oğlu Ali ile Bensu Soral'ı Ziyaret Etti: Teyze-Yeğen İkilisi İlgileri Üzerine Topladı!

İsmail Demirci ile 4 Ekim 2017'de dünyaevine giren Soral, son olarak minik oğlu Ali ve kardeşi Bensu Soral'la adından söz ettirdi. Minik Ali'yi kucağına aldığı Mayıs 2022'de, kardeşi Bensu Soral'ı ziyaret etmek için harekete geçen Hande Soral, teyze-yeğen ikilisiyle pozlar vererek sosyal medyayı sallıyor.

Ünlü oyuncu Hande Soral, kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da ilgi odağı olmaya devam ediyor. İsmail Demirci ile nikah masasına oturduğu günden beri hayranlarının merakla takip ettiği Soral, geçtiğimiz yıl Ali isimli bir erkek çocuğuna kavuştu. Şimdilerde ise Ateş Kuşları dizisinde Mercan karakterini canlandıran başarılı oyuncu, televizyon ekranlarında olduğu kadar sosyal medyada da sık sık gündeme geliyor.

screenshot-5-1.png

Hande Soral ve Bensu Soral Arasındaki Özel Bağ Güçleniyor!

Hande Soral, minik oğlu Ali ve ünlü kardeşi Bensu Soral ile gerçekleştirdiği bir ziyaretle bir kez daha adından söz ettirdi. Mayıs 2022'de Ali'yi kucağına almasının ardından, kardeşi Bensu Soral'ı mutlu bir şekilde ziyaret eden Hande Soral, sevimli teyze-yeğen pozlarıyla hayranlarını coşturdu. Bu anları sosyal medya hesabından paylaşan ünlü oyuncu, "Teyzeli günler dileriz" notunu düştü. Kardeşi Bensu Soral ise "Bayılıyorum" şeklinde karşılık verdi.

screenshot-6.png​​​​​​​

Ancak bu sevimli aile birlikteliğiyle birlikte dikkatleri üzerine çeken bir diğer nokta ise Bensu Soral'ın lüks ve zevkle döşenmiş eviydi. Sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarda, Bensu Soral'ın gösterişli ve modern tarzda dekore edilmiş evi gözlerden kaçmadı. Ünlü kardeşlerin bu keyifli buluşması ve Bensu Soral'ın zevkli evi, hayranlar tarafından büyük ilgi görüyor.

Hande Soral, minik oğlu Ali ve kardeşi Bensu Soral ile birlikte geçirdiği bu özel zamanı paylaşarak hayranlarıyla paylaşımcı bir bağ kurmayı sürdürüyor. Ünlü oyuncu, hem kariyeri hem de aile hayatıyla dikkat çekiyor ve sevgi dolu anlarıyla takipçilerini etkilemeye devam etmeye yönelik bir eğilim sergiliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler